Publicystyka"Pytanie na śniadanie": nieeleganckie pytanie Moniki Zamachowskiej. W internecie zawrzało

"Pytanie na śniadanie": nieeleganckie pytanie Moniki Zamachowskiej. W internecie zawrzało

"Pytanie na śniadanie": nieeleganckie pytanie Moniki Zamachowskiej. W internecie zawrzało
Źródło zdjęć: © AKPA

18.02.2016 10:47, aktual.: 18.02.2016 14:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gośćmi współprowadzonego przez nią z Łukaszem Nowickim programu był chłopiec zmagający się z poważną chorobą i jego mama. Tematem rozmowy była znacząca poprawa stanu zdrowia spowodowana przyjmowaniem przez chłopca nowoczesnych leków. Mały Mateusz cieszył się, że dzięki apelowi mamy dzieci w szkole nie będą mu dokuczać. Dlaczego tak było? Mateusz cierpi na atopowe zapalenie skóry, które objawia się znacznym łuszczeniem skóry i bolesnymi, łatwo pękającymi zmianami. Jego wygląd był więc często tematem docinków kolegów.

Łukasz Nowicki, będący pod wrażeniem efektów kuracji zapytał, co się w związku z tym zmieniło i czy docinki w szkole się skończyły. Zanim jednak Mateusz zdążył sensownie odpowiedzieć, Zamachowska, zapewne w dobrej wierze, chciała podbić pytanie, ale rzuciła niezręczne:

- Już nie mówią na ciebie jaszczur?

Chociaż na twarzy chłopca chwilę później znów pojawił się uśmiech, to było widać, że zrobiło mu się naprawdę przykro. Niefortunny fragment nagrania szybko znalazł się w internecie, a internauci, jak często się zdarza, bywają bezlitośni. Nie szczędzą złośliwych komentarzy, a nawet wyzwisk rzucanych pod adresem dziennikarki wzburzeni jej zachowaniem.

Wpadki, zwłaszcza w programie na żywo, zdarzają się często. Równie często znikają pod falą innych zabawnych czy zaskakujących treści w internecie. Monice Zamachowskiej jednak, zwłaszcza ze względu na zazwyczaj nienaganne prowadzenie programu, tego niskich lotów pytania widzowie i internauci długo nie zapomną.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także