Publicystyka"Pytanie na śniadanie": Michał Olszański tęskni za Anną Popek

"Pytanie na śniadanie": Michał Olszański tęskni za Anną Popek

"Pytanie na śniadanie": Michał Olszański tęskni za Anną Popek
Źródło zdjęć: © AKPA

02.05.2016 12:06, aktual.: 02.05.2016 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Popek od 4 kwietnia b.r. prowadzi na zmianę z Agatą Młynarską i Arturem Orzechem program "Świat się kręci" na antenie TVP1. Wraz z jej transferem, w "Pytaniu na śniadanie" sporo się zmieniło. Przede wszystkim - duety prowadzących. Michał Olszański opowiadając o tym "Super Expressowi" nie krył żalu, że musiał rozstać się z koleżanką.

- Odejście Ani bardzo przeżyłem, bo pracowaliśmy razem wiele lat. Była z nas zgrana para. Mam poczucie straty. Tęsknię za nią - powiedział Olszański.

Szefowie programu zadbali jednak o to, by prowadzący miał równie profesjonalną partnerkę.

- Będę prowadził "Pytanie na śniadanie" z Moniką Zamachowską. Miałem okazję z nią pracować już kilkakrotnie. W moim wypadku pod uwagę były brane dwie partnerki - Monika i Marzena Rogalska. Ale w końcu stanęło na Monice - wyznał "Super Expressowi".

Dziennikarz podchodzi jednak do zmiany z optymistycznym nastawieniem i jest przekonany, że z Zamachowską również będzie mu się dobrze pracowało.

- Monika jest ostrzejsza niż ja, ma świetne poczucie humoru. Może rzeczywiście ta nasza odmienność będzie dużą atrakcją, ale to musi się dotrzeć. Musimy ze sobą więcej pobyć i wypracować między nami relacje- dodał.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także