Trwa ładowanie...

"Pytanie na śniadanie": Marzena Rogalska tymczasowo znika z anteny. Kto ją zastąpi?

"Pytanie na śniadanie": Marzena Rogalska tymczasowo znika z anteny. Kto ją zastąpi?Źródło: ONS.pl
d1gq2rb
d1gq2rb

Przypomnijmy, że gościem sobotniego odcinka "Pytania na śniadanie" był iluzjonista Marcin Połoniewicz, posługujący się pseudonimem Pan Ząbek. Magik miał zaprezentować sztuczkę z użyciem gwoździa. Trick polegał na tym, że w jednej z trzech papierowych toreb został ukryty ostry gwóźdź. Biorący udział w zabawie miał szybko zmiażdżyć wybraną. Pan Ząbek zaproponował, aby to Rogalska podjęła się tego zadania. Pełna obaw prezenterka z całej siły uderzyła w środkową torbę. Niestety, sztuczka się nie udała. W dłoni zszokowanej gospodyni utkwił gwóźdź.

K***, przepraszam! Przebiłem ci rękę. Przepraszam! - krzyknął magik.

Choć stan zdrowia Rogalskiej nie jest zły, a sama dziennikarka uważa, że może pracować, władze TVP postanowiły tymczasowo zastąpić ją inną redaktorką. W wydaniach weekendowych wraz z Tomaszem Kammelem będzie pojawiać się Aleksandra Rosiak, którą w kuluarach nazywa się "nową Grażyną Torbicką".

d1gq2rb

W tym tygodniu poprowadzę program za Marzenę. Później zobaczymy. Wszyscy życzymy jej dużo zdrowia. Jesteśmy z nią w stałym kontakcie i ją wspieramy. Bardzo jej współczuję, to bardzo przykre co ją spotkało. To program na żywo, nie przewidzimy wszystkiego. Równie dobrze w banku czy w urzędzie może wydarzyć się coś niebezpiecznego. To nie wina telewizji - zapewniła Rosiak w rozmowie z "Faktem".

Dodajmy, że sprawą feralnego programu zajęła się również Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Jak poinformował press.pl, do KRRiT trafiły dwie skargi: jedna na wulgaryzmy, a druga na wulgaryzmy i incydent z wbiciem gwoździa dziennikarce w dłoń. Jak powiedziała Katarzyna Twardowska, rzeczniczka Krajowej Rady, zgodnie z procedurą, regulator wystąpi do nadawcy o nagranie programu, które będzie analizować.

Zobacz także: Paulina Sykut o wpadce w TVP: "Co to za magik, który przebija dłoń? Może był z łapanki!"

(fot. ONS.pl)
Źródło: (fot. ONS.pl)
d1gq2rb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gq2rb