Publicystyka"Pytanie na śniadanie": Łukasz Grass znika z TVP, a Klaudia Carlos zostaje

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Grass znika z TVP, a Klaudia Carlos zostaje

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Grass znika z TVP, a Klaudia Carlos zostaje
Źródło zdjęć: © Press Photo Center

24.02.2012 15:04, aktual.: 25.11.2013 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Łukasz Grass, który współprowadził weekendową ”Kawę czy herbatę?”kończy współpracę z Telewizją Polską. Natomiast jego antenowa partnerka Klaudia Carlos pozostaje w porannym magazynie Jedynki - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Grass i Carlos od września ub.r. razem prowadzili ”Kawa czy herbata?” co dwa tygodnie w weekendy. Weekendowy program z końcem miesiąca znika jednak z anteny, zamiast niego w TVP2 pojawi się sobotnie “Pytanie na śniadanie”.

Jak informowaliśmy pod koniec stycznia br., Łukasz Grass otrzymał propozycję prowadzenia programu publicystycznego “Na pierwszym planie” w zastępstwie za Piotra Kraśkę. - Z różnych powodów nie mogłem jej przyjąć - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl dziennikarz. Ponieważ TVP nie miała na razie dla niego innych propozycji, rozstaje się on ze stacją. Grass podkreśla, że telewizja była dla niego dodatkowym zajęciem, a jego główna praca to Tok FM. Jest tam zastępcą redaktor naczelnej i szefem programów informacyjnych.

Z kolei Klaudia Carlos pozostaje związana z telewizyjną Jedynką. Prezenterka będzie prowadzić ”Kawę czy herbatę?” w dni powszednie wraz z Arturem Orzechem, który również dotąd był gospodarzem weekendowych odcinków magazynu. Tworzył parę z Iwoną Radziszewską, która przeszła do “Pytania na śniadanie" TVP 2.

Obraz
© (fot. Press Photo Center)
Obraz
© (fot. Press Photo Center)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także