Trwa ładowanie...
d254n3w

"Pytanie na śniadanie": groźna sztuczka iluzjonisty. Marzena Rogalska trafiła do szpitala

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Pytanie na śniadanie": groźna sztuczka iluzjonisty. Marzena Rogalska trafiła do szpitala
(Screen z programu)
d254n3w

Gościem sobotniego odcinka Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela był iluzjonista o pseudonimie Pan Ząbek. Miał zaprezentować sztuczkę z użyciem gwoździa. To sztuczka najstarsza na świecie. Nazywa się rosyjska ruletka - zapowiedział.

Trick polegał na tym, że w jednej z trzech papierowych toreb został ukryty ostry gwóźdź. Biorący udział w zabawie miał szybko zmiażdżyć wybraną. Pan Ząbek zaproponował, aby to Rogalska podjęła wyzwanie. Pełna obaw prezenterka z całej siły uderzyła w środkową torbę. Niestety, sztuczka się nie udała. W dłoni zszokowanej gospodyni utkwił gwóźdź.

d254n3w

K***, przepraszam! Przebiłem ci rękę. Przepraszam! - krzyknął magik.

Na wszystko patrzył zdezorientowany Tomasz Kammel. Po chwili program został przerwany reklamami. Po pewnym czasie na facebookowym profilu dziennikarza pojawiło się nagranie, na którym tłumaczył, że Marzena czuje się dobrze i znajduje się pod dobrą opieką. Godzinę później, już wspólnie, zapewniali, że uraz nie jest poważny.

Wróciłam właśnie ze szpitala, mam opatrzoną rękę. Ręka jest skaleczona, nie przebita (...) Dostałam antybiotyk i zastrzyk przeciwko tężcowi - wyjaśniła zaniepokojonym fanom.

Rogalska zaapelowała również, by nie atakować iluzjonisty, Pana Ząbka. Mniej hejtu, więcej wyrozumiałości. Takie rzeczy się zdarzają - dodała.

 (fot. Facebook)
((fot. Facebook))
d254n3w

Podziel się opinią

Share
d254n3w
d254n3w