Trwa ładowanie...

"Pytanie na śniadanie": groźna sztuczka iluzjonisty. Marzena Rogalska trafiła do szpitala

Share
"Pytanie na śniadanie": groźna sztuczka iluzjonisty. Marzena Rogalska trafiła do szpitala
Źródło: Screen z programu
d107rmv

Gościem sobotniego odcinka Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela był iluzjonista o pseudonimie Pan Ząbek. Miał zaprezentować sztuczkę z użyciem gwoździa. To sztuczka najstarsza na świecie. Nazywa się rosyjska ruletka - zapowiedział.

d107rmv

Trick polegał na tym, że w jednej z trzech papierowych toreb został ukryty ostry gwóźdź. Biorący udział w zabawie miał szybko zmiażdżyć wybraną. Pan Ząbek zaproponował, aby to Rogalska podjęła wyzwanie. Pełna obaw prezenterka z całej siły uderzyła w środkową torbę. Niestety, sztuczka się nie udała. W dłoni zszokowanej gospodyni utkwił gwóźdź.

K***, przepraszam! Przebiłem ci rękę. Przepraszam! - krzyknął magik.

Na wszystko patrzył zdezorientowany Tomasz Kammel. Po chwili program został przerwany reklamami. Po pewnym czasie na facebookowym profilu dziennikarza pojawiło się nagranie, na którym tłumaczył, że Marzena czuje się dobrze i znajduje się pod dobrą opieką. Godzinę później, już wspólnie, zapewniali, że uraz nie jest poważny.

Wróciłam właśnie ze szpitala, mam opatrzoną rękę. Ręka jest skaleczona, nie przebita (...) Dostałam antybiotyk i zastrzyk przeciwko tężcowi - wyjaśniła zaniepokojonym fanom.

d107rmv

Rogalska zaapelowała również, by nie atakować iluzjonisty, Pana Ząbka. Mniej hejtu, więcej wyrozumiałości. Takie rzeczy się zdarzają - dodała.

(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)
d107rmv

Podziel się opinią

Share
d107rmv
d107rmv