Trwa ładowanie...

"Pytanie na śniadanie": Chcą obciąć pensję Jagielskiemu!

"Pytanie na śniadanie": Chcą obciąć pensję Jagielskiemu!Źródło: Kapif
d1zbi5n
d1zbi5n

[

]( http://www.fakt.pl )
*Wojciech Jagielski (48 l.) ma powody do zmartwienia. Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, nowe kierownictwo TVP 2 uznało, że w przyszłym sezonie nie będzie stawiać na swojego niedawnego pupila.*

W dodatku prezenter „Pytania na śniadanie” będzie musiał się pogodzić z obniżką swojej gwiazdorskiej pensji.

d1zbi5n

Do telewizji publicznej Jagielski przechodził w atmosferze wielkiej sensacji i z obietnicą kilku programów autorskich. Jednak rok od transferu i po chwilowym sukcesie, pan Wojciech znalazł się w gwiazdorskiej drugiej lidze. Prezenter musiał bowiem uznać wyższość nie tylko Huberta Urbańskiego (45 l.), ale też powracającego po banicji Tomasza Kammela (40 l.). To jednak nie koniec zgryzot pana Wojtka.

– Nowe kierownictwo uważa, że zarabia za dużo. W końcu prowadzi tylko „Pytanie na śniadanie” i nie zanosi się, by występował w jakiejś innej produkcji – twierdzi nasze źródło. Informator dodaje, że prezenter w najbliższym czasie dostanie propozycję renegocjacji apanaży. Zamiast 15 000 zł miesięcznie, miałby zarabiać o 5 000 zł mniej.

Jagielski ma więc do wyboru: albo zgodzi się na nowe warunki, albo wejdzie w otwarty konflikt z nowym kierownictwem. Według naszego źródła, prezenter raczej ustąpi w negocjacjach. Zwłaszcza, że wciąż będzie zarabiać bardzo dobrze, a na powrót tłustych lat zawsze można poczekać...

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

FILM. Negral nie jest prymitywny!

d1zbi5n

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1zbi5n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zbi5n