Trwa ładowanie...
d30xm4p
"Pytanie na śniadanie": Anna Popek odebrała telefon na wizji

"Pytanie na śniadanie": Anna Popek odebrała telefon na wizji

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d30xm4p

Podczas spotkania z gośćmi "Pytania na śniadanie", którymi byli bohaterowie programu "Duże dzieci", do prezenterki rozdzwonił się telefon komórkowy. Ponieważ chwilę wcześniej, w czasie rozmowy, padło nazwisko naczelnego "Polityki", Jerzego Baczyńskiego, Michał Olszański zażartował, że to zapewne on usilnie stara się skontaktować z dziennikarką. Popek postanowiła to sprawdzić i... odebrała telefon!

-_ Na razie są zajęcia, ale za chwilkę_- powiedziała bez zażenowania, rozłączyła się i wróciła do swoich gości.

d30xm4p

W sieci błyskawicznie rozpętała się burza i pojawiły się opinie, że prezenterka zlekceważyła gości swoim zachowaniem. Dziś okazuje się, że cała akcja była zaaranżowana na potrzeby społecznej kampanii "Nie [przy]dzwoń za kierownicą". Świadczy o tym zdjęcie z tabliczką #bezkomórki, które Anna Popek zamieściła na swoim facebookowym profilu.

Jak czytamy na stronie organizatora inicjatywy, organizacji Ecologic.io, celem kampanii jest: "uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu".

Nie ulega wątpliwości, że prezenterka skutecznie zwróciła uwagę. Pytanie tylko, czy bardziej na siebie, czy na społecznie istotny problem.

 (fot. Facebook)
((fot. Facebook))
d30xm4p

Podziel się opinią

Share
d30xm4p
d30xm4p