Publicystyka"Pytanie na śniadanie": Anna Popek gra w serialu!

"Pytanie na śniadanie": Anna Popek gra w serialu!

"Pytanie na śniadanie": Anna Popek gra w serialu!
Źródło zdjęć: © © MTL Maxfilm

29.09.2011 11:35, aktual.: 25.11.2013 12:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
*Anna Popek próbuje swoich sił jako aktorka! Gwiazda w serialu "M jak miłość" zagrała rolę Anity Morawskiej, a sceny z jej udziałem będziemy mogli oglądać już w połowie listopada. Nam Anna Popek zdradza, jak odnalazła się w tej nowej dla siebie roli.*

– W serialu gram dziennikarkę telewizyjną. Moja bohaterka to bardzo niezależna, ale też samotna osoba. Anita lubi też ładnych mężczyzn i nie widzi problemu w podrywaniu cudzych mężów. W oko wpadnie jej Tomek (Andrzej Młynarczyk‚ czyli mąż Małgosi (Joanna Koroniewska). I niestety, postanowi go zdobyć – opowiada nam Anna Popek.

Gwiazda dodaje, że grana przez nią bohaterka jest cyniczna, wyrachowana, pewna siebie, wie czego chce i nie lubi młodszych, ładnych kobiet. – Ale jest też świetną dziennikarką i profesjonalistką – dodaje na obronę swojej bohaterki gwiazda.

Anna Popek przyznaje, że bardzo spodobała jej się praca na planie serialu.
– Panuje tam świetna, rodzinna atmosfera. Na początku mojej pracy na planie, podszedł do mnie dźwiękowiec i udzielił kilku cennych rad, a ja bardzo chętnie uczę się od ludzi, którzy pracują w ekipie – mówi Anna Popek.

Dziennikarka wyznała nam też, że bardzo dobrze jej się pracowało z Samborem Czarnotą i Joanną Koroniewską. – Oboje są genialni! Aśka potrafi zagrać dokładnie wszystko. Nie zapomnę też, jak mieliśmy scenę kolacji i jedliśmy krewetki. Poczułam się wtedy, jakby to była prawdziwa kolacja z przyjaciółmi! – powiedziała nam gwiazda. I dodała, że byłaby szczęśliwa, gdyby mogła dłużej popracować na planie na planie „M jak miłość”.

Obraz
© (fot. © MTL Maxfilm)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także