Trwa ładowanie...

"Pytanie na śniadanie": Alicja-Resich Modlińska zwolniona

Share
"Pytanie na śniadanie": Alicja-Resich Modlińska zwolnionaŹródło: AKPA
d1szc4x

Alicja Resich-Modlińska została odwołana z funkcji szefowej „Pytania na śniadanie”. Poranny magazyn TVP 2 nadzorować będzie teraz Patrycja Matuszewska. W planach jest odświeżenie programu - więcej kultury i informacji.

Resich-Modlińska, która kierowała ”Pytaniem” od 2007 roku, ma nadal pozostać w zespole Dwójki. - Bardzo doceniamy doświadczenie dziennikarskie Alicji Resich-Modlińskiej, chcielibyśmy, aby nadal współtworzyła poranne pasmo TVP2, a także pozostała jego ambasadorką - podkreśla Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2. Z Resich-Modlińską nie udało nam się na razie skontaktować.

W ramach zmian organizacyjnych Redakcja Programów Porannych, która odpowiadała za ”Pytanie na śniadanie” została włączona do Redakcji Widowisk Artystycznych i Form Studyjnych, odpowiedzialnej m.in. za audycje kulturalne anteny. Jej szefową jest Marzena Podgórska, ale za bezpośredni nadzór nad magazynem i jego odświeżeniem odpowiadać będzie Patrycja Matuszewska, producentka, reżyserka i scenarzystka. Matuszewska jesienią br. pracowała już przy poprzedniej metamorfozie programu - wprowadzono wtedy nową scenografią i oprawę graficzną. Przez ostatnie miesiące związana była z TVN Style, gdzie była reżyserem i producentem reality-show ”Perfekcyjna pani domu”.

d1szc4x

Planowane odświeżenie ”Pytanie na śniadanie” zakłada zwiększenie publicystyki, informacji, a także doniesień ze świata kultury. - Nie zamierzamy rezygnować z lifestylowego charakteru porannego pasma TVP2, planujemy jedynie poszerzyć nieco jego formułę. Zależy nam na stworzeniu dobrego programu informacyjno-poradnikowego, odpowiadającego na zapotrzebowanie współczesnego widza - mówi Kapuściński.

Pierwsze tego typu zmiany wprowadzono już we wrześniu ub.r, gdy zdecydowano o poświęceniu piątkowych wydań prawie wyłącznie kulturze.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d1szc4x

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1szc4x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1szc4x
d1szc4x