Trwa ładowanie...
d10bj58

Pułapka: Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu hitu TVN. Znamy szczegóły

Serial “Pułapka”, który był hitem jesieni 2018 TVN, doczeka się drugiego sezonu. Właśnie ruszyły zdjęcia do kontynuacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pułapka: Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu hitu TVN. Znamy szczegóły
Pułapka: Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu hitu TVN. Znamy szczegóły (Materiały prasowe)
d10bj58

"Pułapka" dostanie drugi sezon

Nowy sezon serialu "Pułapka" będzie emitowany na jesieni 2019 roku. Stacja TVN wyprodukuje siedem nowych odcinków. Właśnie ruszył zdjęcia. Jak zapowiadają producenci, pojawi się zupełnie nowa intryga kryminalna, która “obudzi uśpione demony przeszłości”.

- "Względnie poukładane życie Olgi runie jak domek z kart, kiedy na wokandę sądową trafi sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Oskarżony stosuje model działania taki sam jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej "Bestia". Popularna autorka zostanie uwikłana w kolejne śledztwo. Postanowi wziąć sprawy w swoje ręce - gotowa na wszystko rozpocznie własne dochodzenie. Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga stanie twarzą w twarz ze swoją przeszłością i zmierzy się z odpowiedziami na pytania, od których uciekała przez całe życie, a te sprowadzą na nią i jej najbliższych śmiertelne niebezpieczeństwo" - czytamy w oficjalnej zapowiedzi producentów.

d10bj58

Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla portalu wirtualnemedia.pl, pierwszy sezon "Pułapki" oglądało średnio 2 mln widzów.

W nowych odcinkach pojawią się: Agata Kulesza, Jan Frycz, Anna Romantowska, Jerzy Radziwiłowicz, Eryk Lubos oraz Maciej Musiał.

d10bj58

Podziel się opinią

Share

d10bj58

d10bj58