Trwa ładowanie...

Pułapka. Matka Olgi wybudziła się ze śpiączki (odcinek 3 - streszczenie)

W 3. odcinku serialu "Pułapka" matka Olgi wybudzi się ze śpiączki, jednak wciąż nie będzie można się z nią porozumieć. Sawicka odkryje, że w tajemnicy odwiedzał ją również Warski. Kiedy postanawia skonfrontować się z mecenasem, dowie się, że ktoś próbuje ją zabić.

Pułapka. Matka Olgi wybudziła się ze śpiączki (odcinek 3 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Hubert Komerski
d4k2y95
d4k2y95

Pułapka (odcinek 3 - streszczenie) - 17.09.2019

Ewa i Olga podejrzewają, że to prokurator Staniak może mieć związek ze śmiercią Moniki i zniknięciem Roksany. Z więzienia dzwoni do nich Czarny, mówi o porwaniu jego synka i śmierci Tyńca. Nagle rozmowa się urywa... Olga próbuje się z nim zobaczyć, ale bezskutecznie. W mieszkaniu Zosi pojawia się Artur, kierowca z fundacji. Proponuje jej pracę hostessy na prywatnych imprezach. Zosia zaczyna podejrzewać, że może chodzić o coś więcej niż tylko obsługiwanie imprez.

Olga dostaje informację ze szpitala, że jej matka się wybudziła. Z kobietą wciąż jednak nie ma kontaktu, ale Olga odkrywa, że w tajemnicy odwiedzał ją również mecenas Warski. Jedzie do niego, żeby się skonfrontować. Na miejscu o mały włos nie dochodzi do tragedii. Ktoś czyha na życie pisarki...

TVN
Źródło: TVN, fot: Hubert Komerski

W tym czasie Kamil odkrywa sekret Zosi. Wraz z Ewą są zszokowani tym, do czego zdolna jest ich przyjaciółka. Upokorzona Zosia chce odkupić swoje winy - by to zrobić, decyduje się na bardzo ryzykowny krok.

d4k2y95

Ewa i Olga nabierają przekonania, że Dariusz Tyniec został wrobiony. W czasie, gdy Olga próbuje przekonać do tego komisarz Marczuk, ktoś rozpoczyna z Ewą morderczą grę, w której stawką może być jej życie.

Czarny chce współpracować z porywaczami syna, ale nie może się z nimi skontaktować. Wkrótce jeden ze współwięźniów rzuca się na niego z nożem...

Pułapka - odcinek 3 - wtorek, 17.09.2019, o godz. 21:30 TVN

d4k2y95
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k2y95