Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
pułapka
oprac. Anna Ryta
01-10-2019 10:47

Pułapka. Czarny nie ma wyjścia. Musi zabić Olgę (odcinek 5 - streszczenie)

W 5. odcinku serialu "Pułapka" Czarny czeka na Olgę pod jej domem. Odurza pisarkę i zabiera do swojej kryjówki. Nie mając innego wyjścia, spełnia żądanie porywaczy.

Pułapka. Czarny nie ma wyjścia. Musi zabić Olgę (odcinek 5 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Hubert Komerski
d1lky9y
d1lky9y

Po nocy z Olgą Czarny nie jest w stanie spełnić żądań porywaczy. Postanawia inaczej powalczyć o życie synka - zaczyna śledzić Rufusa. Olga jedzie skonfrontować się z Warskim. Chce wydobyć od niego, czego dowiedział się o „Bestii”, tropiąc go przez lata. Razem wpadają na pewien trop... Ewa i Kamil cały czas martwią się o Zosię. Jadą do fundacji "Dla innych" rozmówić się z Rakowcem. Kiedy to nie przynosi oczekiwanych rezultatów, postanawiają odwiedzić jego żonę. Szybko okazuje się, że była to błędna decyzja...

Czarny jedzie na spotkanie z porywaczami syna - tam przeżywa najgorsze chwile w swoim życiu! Olga i Warski znajdują w IPN-ie teczkę oficera, który przez lata prowadził sprawy Bestii. Pod urzędem ktoś zastawia na nich śmiertelną pułapkę. Wieczorem Czarny czeka na Olgę pod jej domem. Odurza ją i zabiera do swojej kryjówki. Nie mając innego wyjścia, spełnia żądanie porywaczy.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Pułapka".

Pułapka - odcinek 5 - wtorek, 1.10.2019, o godz. 21:30 TVN

TVN
Źródło: TVN, fot: Hubert Komerski
d1lky9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lky9y