Trwa ładowanie...

"Puk, puk to my!" prosto z Zabierzowa już dziś na kanale VIVA Polska!

"Puk, puk to my!" prosto z Zabierzowa już dziś na kanale VIVA Polska!Źródło: viva polska
d14nm1g
d14nm1g

To już piąty odcinek drugiego sezonu "Puk, puk to my!". Tym razem Bilguun wraz z ekipą zawędrowali aż pod Kraków, do Zabierzowa. Oprócz turnieju rycerskiego czekało na nich też kilka innych, ciekawych niespodzianek!

Jak zwykle zaczęło się od łapania stopa. Można pomyśleć, że chłopaki są już w tej kwestii wyspecjalizowani. Niestety, z odcinka na odcinek robi się coraz zimniej, co nie ułatwia sprawy. Ekipa załapała się jednak na podwózkę starym amerykańskim autem, a Bilowi udało się coś pozwiedzać i kupić sprzęt na rycerskie „ustawki”.

W odcinku dowiemy się również dlaczego zbroja Bilguuna nie pasowała do turnieju? Jak się śpi w składzie z chlebem?! Czy parówka, tort i wódka są dobre na śniadanie? Oraz czy Zabierzanie okażą się gościnni?

To wszystko już 18 listopada (poniedziałek) o godz. 19.30 tylko na kanale VIVA Polska. Prowadzący program Bilguun Ariunbaatar, reżyser Dombro, dźwiękowiec Domino oraz niezastąpiony… no prawie niezastąpiony, słynny już operator Gosku. Ten niezmienny skład, postanowił przejechać Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu gościnności Polaków. Zasady są takie same. Zostają wyrzuceni na przedmieściach i muszą przetrwać 24 godziny bez jedzenia i pieniędzy.

(fot. viva polska)
Źródło: (fot. viva polska)
(fot. viva polska)
Źródło: (fot. viva polska)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d14nm1g

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d14nm1g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14nm1g