Trwa ładowanie...

"Puk, puk to my!": Bilguun po raz drugi rusza w Polskę!

"Puk, puk to my!": Bilguun po raz drugi rusza w Polskę!Źródło: viva
d23pzy6
d23pzy6

Bilguun Ariunbaatar już na dobre zadomowił się na kanale VIVA Polska. Wiosną spał z gwiazdami, a latem jeździł po Polsce pukając do drzwi naszych rodaków, sprawdzając ich gościnność. Jak widać, wciąż jest mu mało. Dlatego po raz kolejny postanowił zebrać swoją wesołą ekipę, wybrać dziesięć miejscowości i wyruszyć w poszukiwaniu przygód. Oto drugi sezon "Puk, puk to my!"

Prowadzący program Bilguun Ariunbaatar, reżyser Dombro, dźwiękowiec Domino oraz niezastąpiony; no prawie niezastąpiony, słynny już operator Gosku. Ten niezmienny skład, postanowił przejechać Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu gościnności Polaków. Zasady są takie same. Zostają wyrzuceni na przedmieściach i muszą przetrwać 24 godziny bez jedzenia i pieniędzy.

Jakie miasta wybrali tym razem? Iłów (mazowieckie), Zielona Góra (lubuskie) czy Suwałki (podlaskie), to tylko niewielka część z tych, które będą poddane testom gościnności. Jakim sposobem bohaterowie programu dostali się do miast? Dolecą tam, a może dopłyną? Jak tym razem zachowali się Polacy? Czy byli przyjaźnie nastawieni i wpuścili Bila z jego ekipą do swoich domów? Dowiemy w każdy poniedziałek od 21 października o godz. 19.30 tylko na kanale VIVA Polska.

(fot. viva)
Źródło: (fot. viva)
(fot. viva)
Źródło: (fot. viva)
d23pzy6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23pzy6