Trwa ładowanie...

Przyszłość Roberta Janowskiego zagrożona? Mamy komentarz

Tabloid sugeruje, że Robert Janowski straci show "Gra Muzyka". "Kłamstwo, manipulacje i zdania wyciągnięte z kontekstu" - komentuje w rozmowie z Wirtualną Polską Monika Janowska.

Przyszłość Roberta Janowskiego zagrożona? Mamy komentarzŹródło: East News
d4f6po3
d4f6po3

Robert Janowski jakiś czas temu był zmuszony pożegnać się z widzami programu "Jaka to melodia". Wszystko przez zmiany programowe w Telewizji Polskiej. Długo jednak nie szukał pracy. Od niedawna prowadzi muzyczne show "Gra Muzyka" na antenie TV Puls.

"Super Express" donosi jednak, że Robert Janowski boi się o swoją przyszłość. Zdaniem tabloidu program najprawdopodobniej będzie zdjęty z anteny. Jaka jest prawda?

ZOBACZ: Robert Janowski opowiedział o swoich nieudanych małżeństwach

- "Super Express" kłamie, manipuluje i wycina zdania z kontekstu. "Gra muzyka" będzie wiosną na antenie TV Puls. Trwają jednak dyskusje nad zwiększeniem częstotliwości emisji programu. Oglądalność programu jest naprawdę bardzo dobra i mamy sukces - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską Monika Janowska, menadżerka i żona prezentera.

d4f6po3

Tabloid zacytował również wywiad z Robertem Janowskim z "Twojego Stylu", sugerując, że rozstanie z "Jaka to melodia" nie było dobrym pomysłem.

- Kryzys to moje paliwo. Ze strachem o przyszłość mierzę się codziennie. Nie zadzwonili, a mieli dzwonić, odwołali koncert, a miałem go prowadzić. (...) Żałuję, że od lat nie zagrałem w żadnym filmie ani spektaklu. Tęsknię za tym, ale to nie znaczy, że mam biadolić - powiedział prezenter.

Monika Janowska w rozmowie z nami wyjaśnia, co prezenter miał na myśli.

- To są zdania wyciągnięte z kontekstu. Robert mówił o przypadkach, które się trafiają, o przemijaniu. On niczego nie żałuje, ma świadomość, że coś za coś. Czasami zastanawia się, co by było, gdyby zajął się na dobre aktorstwem. A z drugiej strony nie byłby w tym miejscu, w którym jest i jak sam podkreślił w tamtym wywiadzie, jest najszczęśliwszy.

d4f6po3

Robert Janowski odszedł z TVP

Pod koniec 2018 r. w mediach zawrzało. Światło dzienne ujrzały informacje, że Telewizja Polska zastanawia się nad zmianą formatu "Jaka to melodia". Robertowi Janowskiemu nie podobały się sugerowane zmiany, ale i tak prezes Jacek Kurski miał na jego miejsce już kogoś innego. Nowym prowadzącym został Norbi, a dotychczasowy ulubieniec widzów musiał szukać nowej pracy. Robert Janowski odszedł z TVP po 21 latach pracy.

W 2019 r. pojawiły się kolejne okazje zawodowe. Prezenter prowadzi swój program "Gra Muzyka" na antenie TV Puls. Kolejna edycja ma pojawić się wiosną 2020 r.

d4f6po3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f6po3