Trwa ładowanie...

Przyszłość Roberta Janowskiego zagrożona? Mamy komentarz

Tabloid sugeruje, że Robert Janowski straci show "Gra Muzyka". "Kłamstwo, manipulacje i zdania wyciągnięte z kontekstu" - komentuje w rozmowie z Wirtualną Polską Monika Janowska.

Share
Przyszłość Roberta Janowskiego zagrożona? Mamy komentarz
Źródło: East News
d10td78

Robert Janowski jakiś czas temu był zmuszony pożegnać się z widzami programu "Jaka to melodia". Wszystko przez zmiany programowe w Telewizji Polskiej. Długo jednak nie szukał pracy. Od niedawna prowadzi muzyczne show "Gra Muzyka" na antenie TV Puls.

"Super Express" donosi jednak, że Robert Janowski boi się o swoją przyszłość. Zdaniem tabloidu program najprawdopodobniej będzie zdjęty z anteny. Jaka jest prawda?

ZOBACZ: Robert Janowski opowiedział o swoich nieudanych małżeństwach

- "Super Express" kłamie, manipuluje i wycina zdania z kontekstu. "Gra muzyka" będzie wiosną na antenie TV Puls. Trwają jednak dyskusje nad zwiększeniem częstotliwości emisji programu. Oglądalność programu jest naprawdę bardzo dobra i mamy sukces - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską Monika Janowska, menadżerka i żona prezentera.

d10td78

Tabloid zacytował również wywiad z Robertem Janowskim z "Twojego Stylu", sugerując, że rozstanie z "Jaka to melodia" nie było dobrym pomysłem.

- Kryzys to moje paliwo. Ze strachem o przyszłość mierzę się codziennie. Nie zadzwonili, a mieli dzwonić, odwołali koncert, a miałem go prowadzić. (...) Żałuję, że od lat nie zagrałem w żadnym filmie ani spektaklu. Tęsknię za tym, ale to nie znaczy, że mam biadolić - powiedział prezenter.

Monika Janowska w rozmowie z nami wyjaśnia, co prezenter miał na myśli.

- To są zdania wyciągnięte z kontekstu. Robert mówił o przypadkach, które się trafiają, o przemijaniu. On niczego nie żałuje, ma świadomość, że coś za coś. Czasami zastanawia się, co by było, gdyby zajął się na dobre aktorstwem. A z drugiej strony nie byłby w tym miejscu, w którym jest i jak sam podkreślił w tamtym wywiadzie, jest najszczęśliwszy.

d10td78

Robert Janowski odszedł z TVP

Pod koniec 2018 r. w mediach zawrzało. Światło dzienne ujrzały informacje, że Telewizja Polska zastanawia się nad zmianą formatu "Jaka to melodia". Robertowi Janowskiemu nie podobały się sugerowane zmiany, ale i tak prezes Jacek Kurski miał na jego miejsce już kogoś innego. Nowym prowadzącym został Norbi, a dotychczasowy ulubieniec widzów musiał szukać nowej pracy. Robert Janowski odszedł z TVP po 21 latach pracy.

W 2019 r. pojawiły się kolejne okazje zawodowe. Prezenter prowadzi swój program "Gra Muzyka" na antenie TV Puls. Kolejna edycja ma pojawić się wiosną 2020 r.

d10td78

Podziel się opinią

Share
d10td78
d10td78