Trwa ładowanie...
16-04-2009 14:11

Przystojniak o zawadiackim uśmiechu w "Teraz albo nigdy"

Przystojniak o zawadiackim uśmiechu w "Teraz albo nigdy"Źródło: TVN
d20z8fc

Już w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia, serialowa paczka z "Teraz albo nigdy!" zyska w swoich szeregach wyjątkowego przystojniaka - Tomka Mrozińskiego. Czy na jego widok serce zabije komuś szybciej?

Tomek Mroziński, w którego wcieli się Jakub Strzelecki to wysportowany, otwarty absolwent AWF-u. Uprawiał szermierkę, lecz kontuzja zakończyła jego dobrze zapowiadającą się karierę. Razem z przyjacielem prowadzi tory crossowe. Są właścicielami kilku obiektów na Mazowszu i Mazurach.

Poznajemy go w momencie, kiedy paczka przyjaciół zaproszona przez Roberta przyjeżdża poszaleć na quadach właśnie na torze, którego właścicielem jest Tomek.

d20z8fc

Basia, Andrzej, Marta, Michał i Edyta dosiadają koni mechanicznych i tam zaczyna się szaleństwo... Tomek poznaje Martę i jest nią oczarowany. Fascynuje go, imponuje mu energią i pewnością siebie. Marta też zwraca uwagę na przystojniaka o zawadiackim uśmiechu... Tym bardziej, że podczas wyścigów na quadach wydarzy się coś, co sprawi, że Marta będzie wyjątkowo wdzięczna Tomkowi.

Czy rzeczywiście między nimi będzie romans i Marta odda Edycie Michała bez walki? Czy Tomek zagości w serialu na dłużej?

Widzowie będą mogli się o tym przekonać oglądając kolejne odcinki "Teraz albo nigdy!" w każdą niedzielę o godzinie 21.45 w TVN.

d20z8fc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20z8fc