Trwa ładowanie...

"Przystanek Alaska" - legendarny serial powraca po latach

„Przystanek Alaska”, kultowy serial z lat 90., wraca na ekrany. Stacja CBS zaczęła realizację nowego sezonu.

Share
"Przystanek Alaska" - legendarny serial powraca po latach Źródło: East News
d3k81iz

„Przystanek Alaska” – powrót kultowego serialu

Współtwórca oryginalnej wersji „Przystanek Alaska”, Joshua Brand, rozpoczął prace nad scenariuszem. Wśród aktorów pojawi się jedna z głównych gwiazd serialu, Rob Morrow. Zagra on postać dr Joela Fleischmana, który powraca do miejscowości Cicely na Alasce. Celem wizyty jest pogrzeb zmarłego przyjaciela, gdzie przy okazji odnowi znajomość z dawnymi mieszkańcami oraz pozna kilka nowych twarzy.

„Przystanek Alaska” – fabuła

Historia serialu dotyczyła młodego mężczyzny z Nowego Yorku, Joela Fleischmana (Rob Morrow). Przyjechał on do małego miasteczka na Alasce, w celu odrobienia lekarskiego stypendium. Na samym początku trudno było mu zaaklimatyzować się na dalekiej północy, jednak okazało się, że Cicely ma dla niego kilka niespodzianek w zanadrzu.

Za reżyserię „Przystanek Alaska” odpowiadał Joshua Brand, który również pełnił rolę scenarzysty. Łącznie powstało sześć sezonów, które zawierały 110 odcinków. Poza Robem Morrowem, w obsadzie znajdowali się również Janine Turner, John Corbett, Darren E. Burrows, Elaine Miles, John Cullum, Cynthia Geary, Shelly Tambo i Barry Corbin.

Póki co nieznana jest jeszcze dokładna data premiery powracającego serialu.

d3k81iz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k81iz
d3k81iz