Trwa ładowanie...
premiera
07-05-2010 13:15

"Przypadek zgodny z planem": Premiera w Polsce!

"Przypadek zgodny z planem": Premiera w Polsce!Źródło: Comedy Central
d45yavb
d45yavb

Fabuła serialu „Accidentally on purpose” koncentruje się wokół losów Billie (Jenna Elfman)
, pracującej w San Francisco jako krytyk filmowy.

Niedawne rozstanie z Jamesem, czarującym mężczyzną, który jednocześnie był jej przełożonym, sprawia, że kobieta chwilowo traci wiarę w miłość i udane partnerstwo. Jednak ten stan nie trwa zbyt długo. Billie nie mogąc oprzeć się urokowi 15 lat młodszego Zacka, postanawia umówić się z nim na randkę. Niezobowiązujący wieczór wkrótce przeradza się w poważniejszą relację, w memencie gdy Billie dowiaduje się, że jest w ciąży. Wraz z Zackiem podejmują decyzję o wspólnym wychowaniu potomka oraz kontynuowaniu platonicznego związku.

Jednak kobieta dość szybko zaczyna wątpić, czy plan się powiedzie i zastanawia się, czy warto angażować się w relację z niedojrzałym mężczyzną. Zack to chłopak, który dość chętnie korzysta z uroków młodości, a największą przyjemność czerpie ze spotkań z kolegami. Złe nastroje między głównymi bohaterami dodatkowo podsycają ich przyjaciele, których dobre intencje nie zawsze współgrają z oczekiwaniami Billie i Zacka.

Serial, który zadebiutował na rynku amerykańskim kilka miesięcy temu, od pierwszego odcinka cieszy się niesłabnącą popularnością. Zabawne dialogi, humor sytuacyjny, a co najważniejsze kolejna udana rola Jenny Elfman to główne atuty tego serialu, które ma szanse podbić również serca widzów stacji Comedy Central Polska. *Jenna Elfman – amerykańska aktorka telewizyjna, zdobywczyni Złotego Globa w kategorii „Najlepsza aktorka w serialu komediowym”, za rolę w sitcomie „Dharma i Greg”.

d45yavb

Emisja w Comedy Central Polska: poniedziałek g. 21:50

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d45yavb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45yavb