Trwa ładowanie...

Przyjaźń ponad wszystko - czyli nowy sezon "Przyjaciółek" od czwartku w Polsacie!

Share
Przyjaźń ponad wszystko - czyli nowy sezon "Przyjaciółek" od czwartku w Polsacie!
Źródło: mat. dystrybutora
d33a7wh

Cztery historie splatają się w jedną, a emocje w każdym odcinku sięgają nieba. Nasze kochane „Przyjaciółki” stawiają dzielnie czoła przeciwnościom losu i to właśnie potęga przyjaźni sprawia, że nawet gdy w oczach kręcą się łzy, na ustach pojawia się uśmiech!

W czwartej odsłonie hitowego serialu emocji nie zabraknie. Anka przeżyje drugą młodość, Patrycja zawalczy o rodzinę, szczęście Ingi zostanie wystawione na ciężką próbę, a Pani Dyrektor zmierzy się z… ciążą. Pojawią się także nowe postaci, które zatrzęsą światem naszych „Przyjaciółek”! To zaledwie przedsmak najnowszego sezonu hitowego serialu Telewizji POLSAT, który już we wrześniu wraca na antenę stacji. Obok czterech głównych aktorek – Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy także nowych bohaterów: Katarzynę Zielińską oraz Annę Dereszowską. Pierwszy odcinek już w najbliższy czwartek, 11 września o godz. 21.00 w Polsacie!

Czwarty sezon hitowego serialu „Przyjaciółki” zapewni widzom nie lada przeżycia. Patrycja (Joanna Liszowska)
i Michał (Marcin Rogacewicz)
staną u progu nowego życia. Czy staną w końcu na ślubnym kobiercu? Czy uda im się adoptować chłopca? Jedno jest pewne – zawalczą w końcu o swoje szczęście! Natomiast sielanka zakochanej po uszy Ingi (Małgorzata Socha) nie potrwa długo. W życiu ukochanego Szymona (Filip Bobek) pojawi się pewna kobieta… W tej roli zobaczymy po raz pierwszy w serialu Annę Dereszowską. Czy Inga poradzi sobie z nową sytuacją? Jak zachowa się Szymon? Czy ich nowy związek przetrwa próbę?

d33a7wh

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer)pięknieje i odżywa po wygranej sprawie rozwodowej. Jedno ze spotkań z dziewczynami zaowocuje pewną niezwykłą znajomością. Kto to będzie oraz jaką rolę odegra w nowym życiu Anki dowiemy się już w czwartym sezonie „Przyjaciółek”.

Z kolei Pani Dyrektor (Anita Sokołowska)trudno będzie się odnaleźć w nowej roli - przyszłej matki. Czy bycie chodzącym inkubatorem jest na pewno tym o czym marzyła? Czy poradzi sobie psychicznie z ciążą? Czy na pewno chce tego dziecka? Na domiar złego w banku Zuzy pojawi się Alicja (w tej roli Katarzyna Zielińska). Jaką rolę odegra? Zdradzić możemy jedno - warto oglądać! W poukładanym i szczęśliwym życiu Przyjaciółek cały czas pojawiają się przeciwności losu, które wywracają codzienny spokój do góry nogami. Pomimo tego, że czasami życie wydaje się beznadziejne, a wszystkie sprawy przegrane, dziewczyny zawsze mogą liczyć na siebie. Ich wzajemna przyjaźń pomoże im odnaleźć się w nowych i trudnych sytuacjach, ale przede wszystkim nigdy nie pozwoli im upaść. Przyjaźń ponad wszystko!

Serial produkuje Akson Studio na zlecenie Telewizji POLSAT. Scenariusz napisała Beata Pasek, reżyseria Grzegorz Kuczeriszka. Czwarty sezon „Przyjaciółek” będzie liczył 13 odcinków. Zapraszamy. Oglądajcie koniecznie w Polsacie od września w każdy czwartek o godz. 21.00!

d33a7wh

Podziel się opinią

Share
d33a7wh
d33a7wh