Trwa ładowanie...
12-08-2016 12:54

"Przyjaciółki": zdjęcie Małgorzaty Sochy przypadkowo ujawniło jej sekret

"Przyjaciółki": zdjęcie Małgorzaty Sochy przypadkowo ujawniło jej sekretŹródło: EastNews
do3yalv
do3yalv

Małgorzata Socha nie zwalnia tempa i jest jedną z bardziej zapracowanych rodzimych aktorek. Nie tylko angażuje się w wiele projektów, występuje w filmach i teatrze, ale przede wszystkim pojawia się jednocześnie w dwóch popularnych serialach. Trwają właśnie intensywne prace na planie "Przyjaciółek", o czym możemy przekonać się, śledząc zdjęcia pojawiające się na profilach społecznościowych gwiazd produkcji. Ostatnia fotografia, na której widać Sochę, wzbudziła spore poruszenie. Dlaczego? Bo ujawniła coś, o czym mówiło się od dawna!

Przypomnijmy, że pod koniec czerwca media obiegła wiadomość, że Małgorzata Socha spodziewa się drugiego dziecka. Sama zainteresowana nie komentowała tych doniesień. Trudno było jednak nie zauważyć, że od czasu sensacyjnych publikacji zaczęła pokazywać się w luźnych, skutecznie zakrywających ciało kreacjach. Niedługo później niemal całkowicie zniknęła z salonów.

O tym, jak obecnie wygląda artystka, możemy dowiedzieć się niemal wyłącznie ze zdjęć z planu "Przyjaciółek". Anita Sokołowska za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się fotografią u boku sławnej koleżanki i Marcina Korcza. Grani przez wspomnianą trójkę aktorów bohaterowie pracują w banku. W kolejnych odcinkach hitu Polsatu znów będzie można podziwiać ich razem.

Chociaż na zdjęciu zza kulis realizacji serialu na pierwszym planie widać przede wszystkim odtwórcę roli Dagmara, to uwagę przyciąga zupełnie kto inny. Wzrok od razu skupia się na pozującej w tle Małgorzacie Sosze i jej... wyraźnie wystającym brzuszku! Wygląda na to, że informacje o jej błogosławionym stanie nie były plotkami. Aktorka nabrała kształtów i już tego nie ukryje.

do3yalv

I pomyśleć, że prawda wyszła na jaw zupełnie przypadkowo. Też to widzicie?

(Fot. Facebook)

Małgorzata Socha o przyjaźniach w "Przyjaciółkach"

do3yalv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do3yalv