Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki": w życiu bohaterek szykują się wielkie zmiany

"Przyjaciółki": w życiu bohaterek szykują się wielkie zmianyŹródło: Polsat
d10bsms
d10bsms

W 11. odcinku 5. sezonu serialu "Przyjaciółki" w życiu bohaterek zajdą wielkie zmiany. Zuza przeprowadzi się do nowego domu, Patrycja podejmie ważną decyzję, Anka postanowi odejść od Maćka, a Inga będzie planować ślub z Szymonem. Tymczasem zakochana po uszy Dorota nie ukryje zazdrości na widok bliskich relacji łączących Łukasza z sekretarką. Dziewczyna postanowi rozprawić się z domniemana konkurentką do serca ukochanego. Co takiego wymyśli?

Przeprowadzka Zuzy (Anita Sokołowska) do nowego domu sprawi, że niczego nie będzie mogła znaleźć. Jerzy (Mariusz Bonaszewski) jednak okaże się partnerem idealnym, który rozpakuje niepodpisane pudła, kupi ukochanej wymarzone szpilki oraz zatroszczy się o nią. To jednak nie wszystko! Poprosi Markiewicz, by wyjechała z nim do Kanady. Czy ta zdecyduje się polecieć za ocean?

Patrycja (Joanna Liszowska) postanowi nie usuwać ciąży. Wie, że to dla niej niebezpieczne, ale nie potrafi sobie wyobrazić, że miałaby stracić synka lub córeczkę. W domu dziecka dyrektorka cieszy się podwójnie - zarówno z adopcji, jak i ciąży Kochan. Jak te życiowe zawirowania wpłyną na związek bohaterki z Michałem (Marcin Rogacewicz)?

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) decyduje się odejść od Maćka (Krzysztof Wach). Już wie, że to nie jest mężczyzna dla niej. Tymczasem Inga (Małgorzata Socha) planuje ślub z Szymonem (Filip Bobek), mimo że ich wizje ceremonii ślubnej diametralnie się różnią. On uważa, że wesele to pieniądze wyrzucone w błoto, ona czeka na najwspanialsze wydarzenie w swoim życiu. Dojście do kompromisu oznacza pójście na pewne ustępstwa z obu stron. Czy zakochani w końcu ustalą jedną wersję wyczekiwanej uroczystości?

Tymczasem Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) nie na żarty wystraszy nową sekretarkę Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Dlaczego? Rozwenc nie chce pozwolić, aby inna kobieta była zbyt blisko Grabowskiego. Do czego bohaterka zdolna jest z miłości?

d10bsms

Tego dowiemy się z kolejnego odcinka serialu "Przyjaciółki". Już teraz możecie zobaczyć przedsmak tego, co czeka Zuzę, Patrycję, Anię, Ingę i Dorotę, oglądając zamieszczony powyżej zwiastun 11. odcinka telewizyjnego hitu Polsatu.

d10bsms
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10bsms