Trwa ładowanie...
d3alxbh

"Przyjaciółki": u bohaterek szykują się rewolucje!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Przyjaciółki": u bohaterek szykują się rewolucje!
(Materiały prasowe)
d3alxbh

"Przyjaciółki" wróciły z wakacji! Znów staną przed życiowymi wyborami. Jak bohaterki pokierują swoimi losami?

Zuza (Anita Sokołowska), świętująca zdobycie nowego stanowiska, będzie oczekiwała pochwał ze strony Francesco. Szybko jednak przekona się, że sukces zawodowy to za mało. W końcu dojdzie do wniosku, że to najwyższy czas by mieć dziecko. Najlepszym kandydatem na ojca wydaje się jej przyjaciel, Janek (Marek Bukowski). Przebojowa buissnesswoman nawet mu to zaproponuje. Czy wszystko ułoży się po ich myśli? Na drodze do sielskiego rodzinnego życia stanie Jerzy (Mariusz Bonaszewski), a serce Zuzy na jego widok znów zabije szybciej… Czy dawna miłość odżyje? Którego z mężczyzn wybierze Zuza?

Przed życiową decyzją stanie także Patrycja (Joanna Liszowska). Długo walczyła o to, by wyjść za mąż i mieć szczęśliwą rodzinę. Boleśnie przekonała się, że spełnienie jej marzenia przerodziło się w porażkę. Po rozstaniu z Michałem Marcin Rogacewicz) będzie pewna, że chce się z nim rozwieźć. Teściowa spróbuje przekonać Patrycję, by nie rozwodziła się z Michałem. Poprosi, by dali sobie jeszcze jedną szansę. Tymczasem Patrycja będzie zaaferowana już kim innym. Podczas spaceru z Mikołajem wpadnie na przystojnego rowerzystę. Tomek (Michał Czarnecki) okaże się sympatycznym dyrektorem pobliskiego liceum. Czy potraktuje to jako znak od losu?

d3alxbh

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) będzie miała ogromny powód do dumy. Skończy studia prawnicze z wyróżnieniem! Sukcesu pogratuluje jej jeden z profesorów, którego spotka po egzaminie na korytarzu. Czarujący Wiktor (Paweł Deląg) nie ukryje, że jest pod ogromnym wrażeniem Anki. Uprzedzi ją, że będzie miał dla niej pewną propozycję…

Na szczęściu Ingi (Małgorzata Socha) i Roberta (Krzysztof Wieszczek) położy się cieniem wyrachowane zachowanie byłego męża Gruszewskiej. Andrzej (Adam Adamonis) z dnia na dzień poinformuje Ingę, że bierze ślub z Anitą (Sylwia Juszczak). Inga nie przypuszczała, że tak trudno będzie jej się pogodzić z tą wiadomością.

Jak zawsze, we wszystkich trudnych i szczęśliwych chwilach czwórka przyjaciółek będzie mogła na siebie liczyć. Postanowią spędzić razem trochę czasu i wyjechać do SPA. W pociągu nieoczekiwanie spotkają Wiktora… Co się wydarzy później? Przekonacie się już we czwartek, 1 września, o 21.10 w Polsacie.

W nadchodzącej, ósmej serii "Przyjaciółek" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpią znani widzom z poprzednich sezonów aktorzy, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Kamil Kula. W nowych odcinkach do obsady dołączyli: Paweł Deląg, Michał Czarnecki, Monika Dryl, Katarzyna Maciąg, Wojciech Dąbrowski, Anna Jarosik-Trawińska i Michał Meyer.

(Fot. materiały prasowe)

d3alxbh

Podziel się opinią

Share
d3alxbh
d3alxbh