"Przyjaciółki": Świetny start nowego serialu Polsatu

"Przyjaciółki": Świetny start nowego serialu Polsatu
Źródło zdjęć: © Polsat

07.09.2012 17:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczorajszy premierowy odcinek *"Przyjaciółek" pokonał konkurencję i zapewnił stacji Polsat pozycję lidera w czasie trwania serialu.*

Produkcja zgromadziła 25,1% widzów grupie (16-49) oraz 25,2 % w grupie wszystkich oglądających (4+), co oznacza, że Polsat był w tym czasie najchętniej oglądaną stacją w Polsce. Nowość Polsatu zgromadziła przed telewizorami średnio ponad 2,6 mln oglądających.

"Przyjaciółki" to nowy serial Telewizji POLSAT, w którym poznajmy historię czterech przyjaciółek z czasów liceum. Małgorzata Socha w roli porzuconej kobiety z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzięta fryzjerka, Magdalena Stużyńska - niespełniona gospodyni domowa oraz Anita Sokołowska, czyli samotna bizneswoman – to one będą rządzić w naszych domach tej jesieni.

Serial "Przyjaciółki" to chwilami wzruszająca, a chwilami humorystyczna opowieść o przyjaźni czterech pozornie zwyczajnych kobiet. Spotkają się po latach na zjeździe klasowym, a tam... Oceniające spojrzenia koleżanek, uszczypliwe komentarze, obawa jak wypadnę, czy mam się czym pochwalić? Któż z nas tego nie zna? Klasowa impreza na statku szybko zweryfikuje to, co zostało z młodzieńczych marzeń. Droga do szczęścia naszych bohaterek okaże się wyboista, jednak co cztery głowy to nie jedna!

Akcja serialu "Przyjaciółek" dzieje się w Warszawie. Bohaterkami są 30-kilkuletnie kobiety, które poznały się w liceum. Po maturze ich drogi zawodowe się rozeszły, jednak mimo upływu lat nadal utrzymują ze sobą kontakt. Choć każda z bohaterek jest inna: różni je temperament, podejście do życia, wykonywany zawód czy zamożność to jednak mają wiele wspólnego – wszystkie próbują odnaleźć siebie, poradzić sobie z problemami i najnormalniej w świecie ułożyć sobie życie.

Producentem serialu na zlecenie Telewizji POLSAT jest Akson Studio. Reżyseria - Grzegorz Kuczeriszka, scenariusz napisała Beata Pasek.

Serial "Przyjaciółki" emitowany jest co czwartek w Polsacie o godz. 22.00.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także