"Przyjaciółki": Socha, Liszowska i Stużyńska w nowym serialu

"Przyjaciółki": Socha, Liszowska i Stużyńska w nowym serialu
Źródło zdjęć: © AFP

22.06.2012 13:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

*"Przyjaciółki" to nowy serial Polsatu, który pojawi się na antenie jesienią br. W rolach głównych wystąpią Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska. Jak się dowiedział portal Wirtualnemedia.pl, zdjęcia ruszają na początku lipca br.*

Pilot serialu został wyprodukowany już w maju br. i poddany badaniu ilościowemu na dużej grupie widzów. Wypadło ono pozytywnie, dlatego stacja zdecydowała o realizacji całej serii produkcji. Zdjęcia do 12 kolejnych odcinków ruszyć mają na początku lipca br. i potrwają do końca września br.

Obyczajowy serial opowiadać będzie o losach czterech tytułowych „Przyjaciółek”, które znają się jeszcze z czasów liceum. - Każda z bohaterek jest inna. Jedną z nich opuścił mąż, druga zmaga się z nadwagą. Produkcja będzie mocno osadzona w polskiej rzeczywistości - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl osoba pracująca przy projekcie.

W główne role w „Przyjaciółkach” wcielą się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska. W obsadzie znajdzie się też m.in. Bartek Kasprzykowski. Reżyserować będzie Grzegorz Kuczeriszka, zaś scenariusz oparty na polskim pomyśle napisała Beata Pasek. Producentem wykonawczym została firma Aksonm Studio, która dla Polsatu realizuje też kolejny sezon „Hotelu 52”.

Serial „Przyjaciółki” nadawany będzie w Polsacie od września br. w ścisłym prime-time. Jak się dowiedzieliśmy, niewykluczone, że nie pojawi się w paśmie zdjętych „Szpilek na Giewoncie” (czwartki o 22.00), ale będzie emitowany np. w niedziele. Polsat jesienią br. wprowadzi do ramówki też drugi nowy serial - będzie to kryminalna produkcja „Na krawędzi”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także