Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki": śmierć w finale 6. sezonu serialu?

Share
"Przyjaciółki": śmierć w finale 6. sezonu serialu?
Źródło: Polsat
d2umz4l

Już dziś, 26 listopada, finał 6. sezonu "Przyjaciółek". Jakie niespodzianki czekają widzów i bohaterów serialu? Wiele wskazuje na to, że w emocjonującym 12. odcinku pożegnamy jednego z bohaterów. Czy tak się stanie? Poznajcie szczegóły!

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) spotka się z Leszkiem (Przemysław Sadowski). Podczas spaceru po szpitalnym ogrodzie mężczyzna wyzna, że nie chowa już żalu do niej i jej najbliższych. Wie, że Strzelecka też chciałaby cofnąć czas, by nie doszło do tragicznego wypadku.

(fot. Polsat)

d2umz4l

Tymczasem do domu Anki wpadnie bez zapowiedzi Maciek (Krzysztof Wach). Na miejscu zastanie Pawła (Bartek Kasprzykowski). Bohater błędnie odczyta sytuację - będzie przekonany, że rozwiedzeni małżonkowie znów są razem.

Przed wyjazdem do Dani Michał (Marcin Rogacewicz) postanowi pokazać Patrycji (Joanna Liszowska) niespodziankę. Zabierze ją oraz Mikołaja (Alan Zaboklicki) na przejażdżkę i zatrzyma się pod nowoczesnym blokiem. Mężczyzna pokaże żonie ich nowe mieszkanie. Ta będzie w szoku, gdy okaże się, że ukochany zapłacił już zadatek. Nie będzie wiedziała, czy się cieszyć, czy nie, bo po raz kolejny partner zrobił coś za jej plecami.

Jednak Kochan wścieknie się nie na żarty, gdy po wyjeździe Michała okaże się, że po raz kolejny ją okłamał. Z pisma, które odnajdzie w mieszkaniu będzie wynikało, że zapłacił dużo wyższy zadatek niż jej mówił. Patrycja nie będzie wiedziała, skąd wziął pieniądze. Co ukrywa jej ukochany?

(fot. Polsat)

d2umz4l

Gdy Inga (Małgorzata Socha) będzie szykowała się do randki z Robertem (Krzysztof Wieszczek), odwiedzi ją Dorota (Agnieszka Sienkiewicz). Dziewczyna zaskoczy koleżankę dziwnym zachowaniem. W pewnym momencie wybuchnie i wyżali się, że bardzo tęskni za Maciusiem (Krzysztof Podemski). Stwierdzi, że nie spodziewała się, jak bardzo się do niego przywiązała. Gruszewska domyśla się, co wywołało tak silne emocje u przyjaciółki. Chwilę potem poda jej test ciążowy. Czy Dorota spodziewa się dziecka?

(fot. Polsat)

Robert z Ingą wybiorą się na romantyczną randkę do eleganckiej restauracji. Przyjaciółka będzie zachwycona do momentu, gdy ukochany nagle się jej oświadczy. Będzie na niego wściekła, rzuci pierścionkiem i wyjdzie z lokalu. Czy to definitywny koniec związku serialowej pary?

d2umz4l

Zuza (Anita Sokołowska) odbierze długo wyczekiwany telefon od Jerzego (Mariusz Bonaszewski) i umówi się z nim na spotkanie w kawiarni. Markiewicz będzie przekonana, że do wyboru ma tylko dwie opcje - albo się pogodzą albo ukochany z nią zerwie. Mężczyzna będzie jej kazał długo na siebie czekać, a to będzie do niego zupełnie niepodobne. Nagle Markiewicz zauważy odjeżdżająca karetkę. Będzie przekonana, że Ginter miał wypadek. Czy bohater przeżyje? A może pożegna się na zawsze z serialem?

Zanim się tego dowiemy, już teraz zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun emocjonującego finału 6. sezonu serialu "Przyjaciółki".

(fot. Polsat)

d2umz4l

Podziel się opinią

Share
d2umz4l
d2umz4l