Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki" sezon 9 odcinek 8: Radosław Pazura dołącza do obsady serialu. Kogo zagra?

W "Przyjaciółkach" pojawi się nowy bohater. Zuza zapozna się z przystojnym szefem ochrony banku, w którego wcieli się znany polski aktor - Radosław Pazura. Para od razu przypadnie sobie do gustu. Czy to oznacza, że czeka nas kolejny ekranowy romans? Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku "Przyjaciółek".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Przyjaciółki" sezon 9 odcinek 8: Radosław Pazura dołącza do obsady serialu. Kogo zagra?Źródło: Materiały prasowe
d3skidf
d3skidf

W poprzedniej odsłonie "Przyjaciółek" byliśmy świadkami dramatycznych wydarzeń w domu Strzeleckich. Pojawienie się w nim Zosi wywołało wiele zamętu. Mimo to Paweł i Anka starali się nie podejmować rozmowy na temat dziewczyny. Julka jako jedyna nie potrafiła utrzymać języka za zębami i głośno wyraziła swoje niezadowolenie z zaistniałej sytuacji. W rezutacie między nią a Pawłem doszło do ostrej sprzeczki. Mężczyzna uderzył Julkę w twarz. Upokorzona dziewczyna wyprowadziła się z domu. Anka zrozumiała, że jej rodzina zaczyna się rozsypywać. W poprzednim epizodzie byliśmy także świadkami spotkania Patrycji i Wiktora. Sporo wydarzyło się też u Ingi, która została mamą.

Co nowego czeka na widzów w 8. odcinku 9. sezonu "Przyjaciółek"? W kolejnej odsłonie serialu pojawi się m.in. nowy bohater. W roli Marka - szefa ochrony banku, którym zainteresuje się Zuza - zobaczymy Radosława Pazurę.

"Przyjaciółki" sezon 9 odcinek 8 - Robert odwiedzi Ingę

Pochłonięty pracą Robert wreszcie odwiedzi Ingę w szpitalu. Mężczyzna będzie miał okazję po raz pierwszy wziąć na ręce swoją córeczkę. Bohater po wyjątkowej akcji przeprowadzonej przez Andrzeja, zacznie się do niego przekonywać. Robert uświadomi sobie, że pomoc Gruszewskiego okazała się bezcenna...

d3skidf

Patrycja umówi się z Wiktorem w greckiej restauracji. Stosunki między tym dwojgiem wyraźnie się zacieśnią. Wspólna kolacja i dobre wino rozluźnią atmosferę. Gorący romans dosłownie zawiśnie w powietrzu. Patrycji zupełnie nie będzie przeszkadzać fakt, że Wiktor ma opinię kobieciarza.

"Przyjaciółki" Materiały prasowe
"Przyjaciółki" Źródło: Materiały prasowe

"Przyjaciółki" sezon 9 odcinek 8 - nowy bohater

Zuza odzyska swoje stare stanowisko w New Banku. Wraz z Iwoną dojdą do wniosku, że lepiej połączyć siły, niż ciągle ze sobą rywalizować. Niespodziewanie Zuza pozna w firmie przystojnego mężczyznę. Szef ochrony banku wyraźnie wpadnie jej w oko. On sam również wyda się być zainteresowany wdziękami bohaterki. Czy to oznacza, że Zuza znajdzie wreszcie nową miłość?

W 8. odcinku obecnego sezonu poznamy również dalsze losy Julki. Dziewczyna wraz z Czarkiem zamieszka w wynajętym mieszkaniu. Bohaterów odwiedzi Anna, która będzie przerażona stanem technicznym lokum. Z kolei Paweł zacieśni swoje relacje z Zosią.

d3skidf

"Przyjaciółki" sezon 9 odcinek 8 - kiedy emisja?

Najnowszy odcinek "Przyjaciółek" zostanie wyemitowany w czwartek 20 kwietnia o godzinie 21:10 na antenie Polsatu.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3skidf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3skidf