Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki": przeprowadzka, wpadka i zemsta

"Przyjaciółki": przeprowadzka, wpadka i zemstaŹródło: Polsat
d3qfdpl
d3qfdpl

W kolejnym odcinku "Przyjaciółek" Robert postanowi zamieszkać z Ingą, córka Anki wróci do domu, Patrycja nie będzie mogła uwierzyć, że Michał ją okłamał, Dorota doskonale odnajdzie się w roli mamy, a Zuza postanowi się zemścić na Wojtku. Co wymyśli? Zdradzamy, co jeszcze spotka bohaterów.

Robert (Krzysztof Wieszczek) spędzi noc z Ingą (Małgorzata Socha) w jej mieszkaniu i zapomni zabrać swój t-shirt, który znajdzie przypadkiem córka Gruszewskiej (Pola Figurska). Zakochani zostaną przyłapani na gorącym uczynku. Bohaterka poczuje się bardzo niezręcznie, gdy Hania zapyta, czy niedługo zamieszkają w trójkę.

Inga spotka się z ukochanym, który entuzjastycznie opowie o planach przeniesienia się do warszawskiego oddziału firmy i wspólnym mieszkaniu z nią i jej córką. Wspominał już o tym wcześniej, ale Gruszewska była bardzo roztargniona i nie zwracała uwagi na jego słowa. Co zrobi, gdy dotrze do niej, że Robert traktuje tę sprawę bardzo poważnie?

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) zabiorą Julkę (Nicole Bogdanowicz) z aresztu. Strzelecka będzie szczęśliwa, że znowu wszystkie dzieci są razem w domu. Jednocześnie bardzo zaniepokoi się o stan zdrowia Soni (Wiktoria Gąsiewska) - od niego wiele zależy. Wszystkim spadnie kamień z serca, gdy okaże się, że dziewczyna wybudziła się ze śpiączki.

d3qfdpl

Patrycja (Joanna Liszowska) po namyśle zgodzi się, by Michał (Marcin Rogacewicz) wyjechał do Dani. Jednak, gdy dowie się od Elżbiety (Elżbieta Jarosik), że Michał ją okłamał i tak naprawdę staż będzie trwał rok, wpadnie w panikę. Nigdy nie spodziewała się, że mąż mógłby okłamać ją w tak ważnej sprawie. Czy straci zaufanie do ukochanego?

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) będzie spędzać coraz więcej czasu z małym Maciusiem (Krzysztof Podemski). Nie jest typem nadopiekuńczej cioci, ale to właśnie sprawia, że chłopiec coraz bardziej się do niej przywiązuje, a ona do niego. Bohaterka postanowi poświęcić Maciusiowi więcej uwagi. Łukasz (Mikołaj Krawczyk) będzie zadziwiony zmianą w zachowaniu swojej narzeczonej, która przez całe dnie przesiaduje z chłopcem w domu i świetnie się przy tym bawi.

Darek (Rafał Zawierucha), nowy asystent Zuzy, doprowadzi ją do szału - nie wywiązuje się z obowiązków i lekceważąco podchodzi do pracy. Podczas spotkania z prezes firmy (Hanna Dunowska) Markiewicz wyzna, że nie jest z niego zadowolona. Bohaterka nie ukryje zaskoczenia, gdy okaże się, że Darek jest... jej synem!

Zuza postanawia zdemaskować Wojtka (Lesław Żurek) przed jego żoną Magdą (Karina Seweryn). Uważa, że jako kobieta, jest jej winna chociaż tyle. Aranżuje spotkanie z byłym ukochanym, który nie ma pojęcia, że to pułapka...

d3qfdpl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qfdpl