Trwa ładowanie...
14-09-2012 14:32

"Przyjaciółki": Oni rozgrzeją nas tej jesieni

"Przyjaciółki": Oni rozgrzeją nas tej jesieni
d4gzblv
d4gzblv

Świat *"Przyjaciółek" nie istniałby, gdyby nie mężczyźni, dlatego w obsadzie najnowszego hitu Telewizji POLSAT nie mogło zabraknąć doborowej męskiej obsady. To właśnie wokół tych facetów będą się kręcić jesienne czwartki w Polsacie. Emisja "Przyjaciółek" co czwartek o godz. 22.00.*

Już w pierwszym odcinku poznaliśmy uwielbianego przez miliony kobiet Lesława Żurka w roli informatyka Wojtka, który spróbuje swoich szans u Zuzy (Anita Sokołowska). Czy znajdzie na nią sposób? Póki co to Zuza znalazła sposób jak go zniechęcić...

W obsadzie "Przyjaciółek" jest także Bartek Kasprzykowski, który wrócił na antenę Telewizji POLSAT po dłuższej przerwie (ostatnia rola w "Halo Hans"). W "Przyjaciółkach" Bartek wciela się w postać adwokata zaniedbujący dom i żonę Ankę (Magda Stużyńska). Paweł to facet, który uważa, że miejsce każdej kobiety jest w domu, a obowiązkiem mężczyzny jest jedynie zarabianie pieniędzy... Czy sielskie życie Pawła potrwa jeszcze długo? Los lubi płatać rozmaite figle...

W "Przyjaciółkach" nie zabraknie Marcina Rogacewicza, którego mogliśmy ostatnio oglądać w "Szpilkach na Giewoncie". Tym razem wcieli się w rolę rehabilitanta i masażysty Michała, który zagra faceta Patrycji (Liszowska). Michał nie będzie zbyt skory do ożenku, a dziecko, którego Patrycja bardzo pragnie jakoś wciąż nie będzie mogło się im przydarzyć... Czy Michał uszczęśliwi wreszcie Patrycję i poprosi ją o rękę? Czy doczekają się upragnionego dziecka?

d4gzblv

Przystojny Maciej Brzoska wcieli się w rolę Tadka, wspólnika Michała . Razem będą próbowali rozkręcić własny biznes. Czy im się to uda i skąd wezmą na to pieniądze? Odpowiedź zaskoczy wszystkich.

Michał Rolnicki, Mariusz Zaniewski, Adam Krawczyk - ci trzej mężczyźni znajdą się w kręgu "zainteresowania" Ingi (Małgosia Socha).

Adam Krawczyk czyli Andrzej - niewierny mąż i ojciec, który ośmielił się porzucić Ingę (Małgosia Socha) dla młodszej.

Michał Rolnicki jako Rafał - symaptyczny weterynarz, miłość Ingi z czasów liceum. Mimo upływu lat chłopak jest wciąż w niej bez pamięci zakochany - jednak czy to dobry moment w życiu Ingi na miłość?

Jak to w życiu bywa - każdy moment na miłość jest dobry - zależy tylko z kim. Indze wpadnie w oko pewien tajemniczy ojciec pewnego przedszkolaka - w tej roli równie tajemniczy Mariusz Zaniewski. Który z nich zdobędzie Ingę przekonamy się już wkrótce!

d4gzblv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gzblv