Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
27-10-2016 09:05

"Przyjaciółki", odcinek 9 sezon 8, 27.10.2016: nieudane zaręczyny

Anka odejdzie z kancelarii Wiktora i postara się przeprosić męża. Tymczasem Zuza wciąż będzie miotać się między Jankiem i Jerzym. Jaką podejmie decyzję, gdy zobaczy w domu pierścionek zaręczynowy? Co jeszcze wydarzy się w najbliższym odcinku serialu "Przyjaciółki"?

"Przyjaciółki", odcinek 9 sezon 8, 27.10.2016: nieudane zaręczynyŹródło: polsat
d4syyg6
d4syyg6

Kolejny odcinek "Przyjaciółek" obfitować będzie w emocje. Anka złoży wymówienie w kancelarii Wiktora. Będzie jej zależeć na tym, by Paweł zrozumiał, że nie miała nic wspólnego z machlojkami przełożonego. Niestety, rozgoryczony Strzelecki nie da się przekonać. Bohater uważa bowiem, że Anka zniszczyła wszystko, co starał się naprawić w ich związku. Przyzna się również, że po rozprawie sądowej spędził upojna noc ze swoją klientką Joanną.

Tymczasem Inga będzie przygotowywać Hanię do wyjazdu z Andrzejem i Anitą. Dzień przed wylotem córki do Stanów zorganizuje pożegnalną imprezę. Na spotkanie przybędzie Jerzy, w którym na widok Zuzy odżyją dawne wspomnienia. Markiewicz będzie jednak udawać przed byłym ukochanym, że w jej życiu niewiele się zmieniło. Jej plan legnie w gruzach, gdy na imprezie niespodziewanie pojawi się Jasiek. Nie będzie świadoma, że mężczyzna przygotował w domu romantyczne zaręczyny. Kogo wybierze, gdy zobaczy eleganckie pudełeczko?

Dziewiąty odcinek 8. serii "Przyjaciółek" w najbliższy czwartek (27 października br.), o godz. 21.10 w Polsacie (tutaj sprawdzisz aktualny program telewizyjny).

Zobacz także: zwiastun 9. odcinka "Przyjaciółek"

polsat
Źródło: polsat
polsat
Źródło: polsat
d4syyg6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4syyg6