Trwa ładowanie...
"Przyjaciółki", odcinek 8 sezon 8, 20.10.2016: Anka i Paweł twarzą w twarz w sądzie
Informacja prasowa

"Przyjaciółki", odcinek 8 sezon 8, 20.10.2016: Anka i Paweł twarzą w twarz w sądzie

Przed widzami ósmy odcinek serialu "Przyjaciółek". Co tym razem zobaczymy?

Share
dyf7004

Michał zabierze resztę swoich rzeczy z mieszkania. Patrycja, która będzie się temu przyglądać, z trudem ukryje swój żal. Tymczasem Zuza wciaż będzie starała się zbudować stabilny związek z Jankiem. Jej humor znacznie się poprawi, gdy Inga, w imieniu wszystkich przyjaciółek, przeprosi ją za to, że ukrywała przed nią swoją ciążę.

Z kolei Wiktor zechce, by Anka pojechała z nim na rozprawę, w której po przeciwnej stronie występuje Paweł. Bohaterka za wszelką cenę spróbuje się wykręcić, ale prawnik nie wysłucha jej argumentów. Załamana Strzelecka pojedzie do sądu, gdzie spotka zaskoczonego całą sytuacją męża. Ale to nie koniec niemiłych niespodzianek. W toku sprawy wyjdzie na jaw, że Wiktor przekupił głównego świadka. Paweł przegra sprawę, a winą obarczy Ankę. Mężczyzna poczuje się oszukany przez najbliższą osobę. Rozstrzęsiony prosto z sądu pojedzie do swojej atrakcyjnej klientki Joanny. Czy w przypływie chwili i emocji dojdzie do zdrady?

dyf7004

Tego dowiecie się w najbliższy czwartek (20 października br.), o godz. 21.10 w Polsacie (tutaj sprawdzisz aktualny program telewizyjny).

polsat
Źródło: polsat
polsat
Źródło: polsat
dyf7004

Podziel się opinią

Share
dyf7004
dyf7004