Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki", odcinek 6 sezon 8, 6.10.2016: Inga jest w ciąży?

Inga (Małgorzata Socha) będzie załamana tym, że ostatnio bardzo przytyła. Razem z Patrycją (Joanna Liszowska) i Anką (Magdalena Stużyńska-Brauer) zdecyduje się na kilkudniową głodówkę. Nie będzie nawet podejrzewać, co może być przyczyną jej kłopotów z wagą. Poznajcie szczegóły 6. odcinka 8. sezonu "Przyjaciółek".

Share
dj3urq3

Anka będzie coraz lepiej radzić sobie w nowej pracy w kancelarii Wiktora (Paweł Deląg). Gdy Paweł (Bartek Kasprzykowski) dowie się, dla kogo pracuje jego była żona, poradzi jej, by zmieniła kancelarię. Tymczasem Tomek (Michał Czernecki) zaprosi Patrycję (Joanna Liszowska) na kolację, a następnego dnia odwiedzi ją w jej mieszkaniu. Kochan będzie pod wrażeniem świetnego podejścia Tomka do Mikołaja. W najmniej odpowiednim momencie do mieszkania wejdzie Michał (Marcin Rogacewicz). Na widok żony u boku innego mężczyzny straci nad sobą panowanie.

Tymczasem Zuza (Anita Sokołowska) odniesie kolejny zawodowy sukces - wygra konkurs na szefową najlepszego Departamentu Ryzyka i Finansów w Europie Środkowej. Z tej okazji prezes (Wojciech Dąbrowski) New Banku zorganizuje uroczysty bankiet, na który Markiewicz zaprosi Jaśka (Marek Bukowski), a Inga - Roberta (Krzysztof Wieszczek). Na przyjęciu pojawi się również Łukasz (Mikołaj Krawczyk) z Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz). Gruszewska okaże się mistrzynią silnej woli - będzie dzielnie unikać szampana i przekąsek. Jednak Dorotka nie byłaby sobą, gdyby nie wytknęła koleżance, że ta przytyła:

- No wreszcie kochana, wreszcie! Najwyższy czas był, żebyś się wzięła za siebie. Nic nie mówiłam, ale ty wyglądałaś już jak miss XXL!

dj3urq3

Indze będzie coraz trudniej ukryć, że wyraźnie się zaokrągliła. W końcu dotrze do niej, że być może... spodziewa się dziecka! By rozwiać wątpliwości, dziewczyna kupi w aptece test ciążowy. Czy jej przypuszczenia potwierdzą się? Wiele wskazuje na to, że tak. W końcu wcielająca się w rolę Gruszewskiej Małgorzata Socha niedługo zostanie mamą. Na planie aktorce coraz trudniej ukryć powiększające się krągłości, co sprytnie wykorzystali twórcy produkcji. Przekonajcie się na własne oczy, oglądając zamieszczony powyżej zwiastun. Na końcu klipu widać, że pod luźnymi ubraniami gwiazda ukrywa ciążowy brzuszek.

polsat
Źródło: polsat
polsat
Źródło: polsat
dj3urq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj3urq3