Trwa ładowanie...
d3s64dd

"Przyjaciółki", odcinek 6 sezon 7, 7.04.2016: niespodziewane oświadczyny i wybuch namiętności

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Przyjaciółki", odcinek 6 sezon 7, 7.04.2016: niespodziewane oświadczyny i wybuch namiętności
(Polsat)
d3s64dd

Anka (Magdalena Stużuńska - Brauer) zorganizuje wystawną kolację, na którą zaprosi przyjaciółki wraz z partnerami. Bohaterowie dadzą się ponieść dobrej zabawie, a niektórzy pójdą nawet o krok dalej! Co wydarzy się w 6. odcinku 7. sezonu "Przyjaciółek"?

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) przyjdzie Indze (Małgorzata Socha) z pomocą i zaproponuje pracę jako agentka nieruchomości. Gruszewska nie sprawdzi się jednak w nowym zawodzie. Nie widząc innego wyjścia, zatrudni się w banku Zuzy (Anita Sokołowska). To jednak nie koniec zmian i zaskakujących wiadomości w jej życiu. Dagmar (Marcin Korcz) prosi ją o rękę... Kate (Ilona Lewandowska ) - jej przyrodniej siostry. Jak na to zareaguje ulubienica widzów?

Tymczasem Michał (Marcin Rogacewicz) poprosi Zuzę o poradę finansową, bo coraz trudniej mu spłacać kredyt. Przez kłopoty Zalewski i Patrycja (Joanna Liszowska) mogą stracić mieszkanie, o którym marzyli. Markiewicz obieca, że nic nie powie o niczym Kochan. Czy sekret jednak wyjdzie na jaw?

d3s64dd

Dzięki spotkaniu u Ani dziewczyny będą w końcu miały szansę poznać Roberta (Krzysztof Wieszczek) i Janka (Marek Bukowski). Po kolacji Inga i Zuza razem ze swoimi partnerami skończą wieczór w klubie, gdzie świetnie się bawią. Po powrocie do mieszkania Markiewicz wpadnie w ramiona Janka. Przyjaciołom udzieli się romantyczna atmosfera. Bohaterowie niespodziewanie zaczną się namiętnie całować.

Zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun 6. odcinek 7. sezonu "Przyjaciółek".

d3s64dd

Podziel się opinią

Share

d3s64dd

d3s64dd