"Przyjaciółki", odcinek 5 sezon 7, 31.03.2016: nieszczęśliwy wypadek i kłopoty finansowe

"Przyjaciółki", odcinek 5 sezon 7, 31.03.2016: nieszczęśliwy wypadek i kłopoty finansowe
Źródło zdjęć: © Polsat

31.03.2016 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

1

Inga (Małgorzata Socha)
będzie zmartwiona swoją słabą kondycją finansową. Tymczasem Michał (Marcin Rogacewicz)
wyzna Patrycji (Joanna Liszowska)
, że musi znów wyjechać z Polski. Złą wiadomość przyćmi nieszczęśliwy wypadek. Co jeszcze wydarzy się w 5. odcinku 7. sezonu "Przyjaciółek"?

Kate (Ilona Lewandowska) przyjdzie do mieszkania Ingi i oświadczy, że zamierza się do niej wprowadzić. Gdy Gruszewska to usłyszy, nie będzie potrafiła ukryć zaskoczenia.

Anka (Magdale Stużyńska-Brauer) będzie wciąż rozmyślać o muffiniarni, której grozi zamknięcie. Paweł (Bartek Kasprzykowski)
dowiadując się o problemach byłej żony, postanowi namówić ją, żeby została "luksusową panią domu".

Za radą Zuzy (Anita Sokołowska) oraz Patrycji Gruszewska i Strzelecka zdecydują się ostatecznie zrezygnować z dalszego prowadzenia swojego słodkiego biznesu. Dziewczyny będą martwić się o przyszłość. Markiewicz będzie starała się pocieszyć przyjaciółki, sugerując, że zamknięcie lokalu może być początkiem czegoś lepszego.

(Fot. Polsat)

Patrycję i Michała czeka za to niemiła niespodzianka. Gdy będą chcieli wejść do swojego nowego mieszkania, na drodze bohaterów stanie dozorca. Mężczyzna stwierdzi, że nie może ich wpuścić. Mąż Kochan będzie wściekły i jednocześnie zaniepokojony zaistniałą sytuacją. To jednak nie koniec złych wiadomości.

Kolejnego dnia Michał przypadkowo potrąci Sebo (Modest Ruciński), który wybiegnie za Patrycją z salonu fryzjerskiego. Czy mężczyzna wyjdzie cało z nieszczęśliwego wypadku?

(Fot. Polsat)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także