Trwa ładowanie...
d2t22xd

"Przyjaciółki", odcinek 4 sezon 7, 24.03.2016: poważne kłopoty Ingi

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Przyjaciółki", odcinek 4 sezon 7, 24.03.2016: poważne kłopoty Ingi
(Polsat)
d2t22xd

Inga (Małgorzata Socha) poznaje Anitę (Sylwia Juszczak - Arnesen) - nową partnerkę jej byłego męża. Hania (Pola Figurska) jest nią zachwycona, ale Gruszewska, w przeciwieństwie do córki, nie ukrywa zazdrości. Okazuje się, że to nie jedyne zmartwienie bohaterki. Co wydarzy się w 4. odcinku 7 sezonu "Przyjaciółki"?

Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) kłóci się z Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Daje mu do zrozumienia, że nie jest już kurą domową, która tylko czeka na swojego męża w kuchni. Przypomina, że jak mu się to nie podoba, może spakować walizki i wyprowadzić się.

(Fot. Polsat)

d2t22xd

Patrycję (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) odwiedza Edyta (Paulina Chapko) - koleżanka Zalewskiego z Kopenhagi. Piękna dziewczyna przychodzi pod pretekstem ich wspólnych zdjęć z wyjazdu. To nie podoba się Kochan, która jest zaskoczona niespodziewaną wizytą nieznajomej.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) zapisuje siebie i Łukasza (Mikołaj Krawczyk) do szkoły rodzenia. Mąż przypomina ukochanej, że nie zostaje ojcem po raz pierwszy.

Przyjaciółki martwią się o Ingę, która w ostatnim czasie jest w złym nastroju. Zuza, Anka i Patrycja wyciągają Gruszewską na kręgle. Radosne chwile nie trwają jednak długo. Właściciel muffiniarni podnosi czynsz o sto procent, a to oznacza, że ulubienicy widzów nie będzie stać na utrzymanie cukierni i zostanie bez pracy. Czy to koniec biznesu Ingi i Anki?

Czwarty odcinek siódmego sezonu "Przyjaciółek" już dziś, 24 marca, o godzinie 21:05 w Polsacie. Już teraz zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun.

(Fot. Polsat)

d2t22xd

Podziel się opinią

Share
d2t22xd
d2t22xd