Trwa ładowanie...
17-03-2016 11:54

"Przyjaciółki", odcinek 3 sezon 7, 17.03.2016: ślub Doroty i Łukasza odwołany?

Share
"Przyjaciółki", odcinek 3 sezon 7, 17.03.2016: ślub Doroty i Łukasza odwołany?Źródło: Polsat
d2xqtj8

Przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) postanawia wprowadzić w życie plan, który uknuła razem z Ingą (Małgorzata Socha). Sprawy toczą się jednak zgoła inaczej, niż zaplanowały dziewczyny. Co jeszcze wydarzy się w 3. odcinku 7. sezonu "Przyjaciółek"?

Ku ogromnemu zaskoczeniu Patrycji (Joanna Liszowska) w drzwiach mieszkania pojawia się Michał (Marcin Rogacewicz). Natychmiast po nim zjawiają się Elżbieta (Elżbieta Jarosik) i Zbyszek (Grzegorz Wons), którzy chcą spędzić z synem cały dzień. Młodzi małżonkowie nie są zachwyceni perspektywą spędzenia pierwszego, wspólnego od wielu miesięcy dnia razem z rodzicami. Pod pretekstem zrobienia zakupów, wymykają się z mieszkania i lądują u Zuzy (Anita Sokołowska), gdzie czule się witają.

(Fot. Polsat)

d2xqtj8

Jasiek (Marek Bukowski) zaprasza Markiewicz na spotkanie. Trudno jej ukryć, że jest zaintrygowana jego propozycją. Razem wybierają się na ściankę wspinaczkową i świetnie się bawią.

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) wraca do domu po burzy mózgów, podczas której razem z przyjaciółkami szukały rozwiązania coraz gorszego stanu finansowego ich cukierni. Ku jej zaskoczeniu okazuje się, że Paweł (Bartek Kasprzykowski) zaprosił Marię (Ewa Kasprzyk) i Wacława (Andrzej Precigs) wraz z kuzynami, nie mówiąc jej o niczym. Strzelecki jest zły na byłą żonę, że nie odsłuchała jego wiadomości i nie zrobiła zakupów na obiad. Natomiast Anka jest wściekła na Pawła, bo nie traktuje jej pracy poważnie. Żegna się więc z gośćmi i noc spędza u Zuzy.

Tuż przed ślubem Łukasz (Mikołaj Krawczyk) i Robert (Krzysztof Wieszczek) rozmawiają o zaletach legalizacji związku w kontekście możliwości skorzystania z ulg podatkowych. Doprowadzają tym Ingę i Dorotę do szału. Wściekła na narzeczonego panna młoda wybiega z Urzędu Stanu Cywilnego tuż przed ceremonią... To koniec?

Tego dowiemy się z 3. odcinka 7. sezonu serialu "Przyjaciółki". Już teraz zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun.

(Fot. Polsat)

d2xqtj8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xqtj8
d2xqtj8