Trwa ładowanie...
d36m20e

"Przyjaciółki", odcinek 11 sezon 7, 12.05.2016: dwuznaczna propozycja, awantura i straszna diagnoza

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Przyjaciółki", odcinek 11 sezon 7, 12.05.2016: dwuznaczna propozycja, awantura i straszna diagnoza
(Polsat)
d36m20e

Michał (Marcin Rogacewicz) zadebiutuje w roli opiekuna Mikołaja (Alan Zaboklicki). Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by Zalewski wylądował z dzieckiem w szpitalu. Po wypadku synka między małżonkami dojdzie do ostrego spięcia. Kłótnię Patrycji (Joanna Liszowska) i jej męża przyćmi fatalna diagnoza. Co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku 7. sezonu "Przyjaciółek"?

Francesco (Stefano Terrazzino) zaproponuje Zuzie (Anita Sokołowska) wspólny wyjazd na weekendowe szkolenie. Markiewicz nie skorzysta z zaproszenia, ponieważ w tym samym czasie umówi się już z Jankiem (Marek Bukowski). Prezes nie będzie ukrywał swojego niezadowolenia. Czy liczył na coś więcej i nie miał to być wyłącznie służbowy wyjazd?

Tymczasem Robert (Krzysztof Wieszczek) zaproponuje Indze (Małgorzata Socha) poważny związek. Bohater wprowadzi się do niej i obieca pomoc przy Hani (Pola Figurska). Gruszewska będzie zaskoczona, ale chętnie się zgodzi na jego propozycję. W końcu od dawna marzyła o zacieśnieniu relacji z ukochanym.

d36m20e

Chwile grozy czekają za to Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer). Strzelecka po wizycie u lekarza dostanie skierowanie na biopsję. Po badaniu spotka się z przyjaciółkami, żeby powiedzieć im o swoich przypuszczeniach. Dziewczyny zareagują w skrajnie różny sposób na wiadomość, że ich koleżanka ma guza. Zdradzamy, że nie zabraknie łez!

Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzy się w 11. odcinka 7. sezonu "Przyjaciółek", zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun.

d36m20e

Podziel się opinią

Share
d36m20e
d36m20e