Trwa ładowanie...
Joanna Liszowska
05-05-2016 10:49

"Przyjaciółki", odcinek 10 sezon 7, 5.05.2016: niespodziewana wizyta, zaskakujące odkrycie i.... ciąża?

"Przyjaciółki", odcinek 10 sezon 7, 5.05.2016: niespodziewana wizyta, zaskakujące odkrycie i.... ciąża?Źródło: Polsat
d2hvrxg
d2hvrxg

Odkąd wyszło na jaw, że jej nastoletnia córka wzięła sekretny ślub ze starszym mężczyzną, Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) wciąż nie może się z tym pogodzić. Chociaż wspiera Julkę (Nicole Bogdanowicz), uważa, że pociecha popełniła błąd. To jednak nie koniec niespodzianek, które czekają bohaterkę. Co wydarzy się w 10. odcinku 7. sezonu "Przyjaciółek"?

Niespodziewanie z Kopenhagi przyjedzie Michał (Marcin Rogacewicz). Na jego widok Patrycja (Joanna Liszowska) nie ukryje złości. Będzie miała dość życia na odległość i ciągłych kłamstw męża. Czy coś jest jeszcze w stanie uratować ich małżeństwo?

Tymczasem w mieszkaniu Anki zawrze - Julka sprowadzi męża, a teściowa będzie przesiadywać z kochankiem. Jakby tego było mało, na jaw wyjdą problemy zdrowotne córki Strzeleckich. Anka będzie podejrzewać, że nastolatka jest w ciąży. Czy słusznie?

Na tym zmartwienia Anki jednak się nie skończą. Podczas samodzielnego badania piersi bohaterka wyczuje zgrubienie. Przerażona, od razu pomyśli o najgorszym. Czy jej obawy się sprawdzą?

d2hvrxg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hvrxg