Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki", odcinek 1, sezon 7, 3.03.2016: co spotka bohaterki hitu Polsatu?

Share
"Przyjaciółki", odcinek 1, sezon 7, 3.03.2016: co spotka bohaterki hitu Polsatu?
Źródło: Polsat
dylm7ip

3 marca na antenę powróci hit Polsatu, w którym zobaczyć można plejadę gwiazd. Czym tym razem zaskoczą bohaterki serialu "Przyjaciółki"?

Pierwszy odcinek 7. sezonu otwiera scena, w której przerażona Zuza (Anita Sokołowska) zjawia się w szpitalu. Okazuje się, że Jerzy (Mariusz Bonaszewski) nie odniósł poważnych obrażeń w wyniku wypadku. Czy ta para ma jeszcze szansę na związek? W życiu uczuciowym Markiewicz, jak zwykle będzie sporo zamieszania. Kto stanie u jej boku? Może będzie to Jasiek (Marek Bukowski) - przyjaciel z dzieciństwa?

(Fot. Polsat)

dylm7ip

Inga (Małgorzata Socha) żałuje, że odrzuciła zaręczyny Roberta (Krzysztof Wieszczek). Tymczasem jej ukochany postanawia przenieść się do warszawskiego oddziału firmy, w której pracuje i planuje wynająć mieszkanie w stolicy. Gruszewska skrycie liczy, że mężczyzna ponownie poprosi ją o rękę.

(Fot. Polsat)

Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) ponownie zaufała Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) i miłość między byłymi małżonkami rozkwita na nowo. To jednak nie wszystko! Mężczyzna chciałby mieć ze Strzelecką kolejne dziecko. Jak na tę propozycję zareaguje sama zainteresowana?

dylm7ip

Tymczasem Patrycja (Joanna Liszowska) bardzo tęskni za Michałem (Marcin Rogacewicz). Czy znajdzie sposób, aby szybko ściągnąć go do domu?

W życiu Doroty szykują się duże zmiany. Ulubienica widzów mówi Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk), że ślub kościelny odbędzie się po porodzie, jak wróci do formy. Jednak ślub cywilny ma odbyć się jak najszybciej. W związku z uroczystością grana przez Agnieszkę Sienkiewicz będzie miała wyjątkową prośbę do Ingi. Jaką?

Premierowy odcinek 7. sezonu "Przyjaciółek" zadebiutuje na antenie dziś o godzinie 21:05 w Polsacie. Już teraz zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun.

(Fot. Polsat)

dylm7ip

Podziel się opinią

Share
dylm7ip
dylm7ip