Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki": Mikołaj Krawczyk pokazał się bez koszulki w "Hell's Kitchen"

Share
"Przyjaciółki": Mikołaj Krawczyk pokazał się bez koszulki w "Hell's Kitchen"
Źródło: Polsat
dbtngb5

Mikołaj Krawczyk jest obecnie jedną z gwiazd Polsatu. Oglądać go można m.in. w serialu "Przyjaciółki", gdzie wciela się w postać Łukasza. Na tym jednak nie koniec! Wraz z ukochaną, Agnieszką Włodarczyk, pojawił się w ostatnim odcinku "Hell's Kitchen". Ulubieniec żeńskiej części publiczności pokazał przed kamerami nie tylko talent kulinarny, ale i... pochwalił się muskulaturą!

Aktorska para włożyła fartuchy "Piekielnej Kuchni" i dołączyła do uczestników popularnego show Polsatu. Ich zadaniem było przygotowanie deserów wyłącznie z polskich składników, które jak zawsze ocenił szef Wojciechowi Modestowi Amaro. Aby utrudnić zadanie, uczestnicy musieli przyrządzić dania ze składników, które wylosują z ogromnych pojemników z lodem. Jak sobie poradzili?

(fot. Polsat)

dbtngb5

Znakomicie! Obie drużyny zostały wyróżnione. W nagrodę uczestnicy wraz z gwiazdorskim duetem mogli polatać w tunelu aerodynamicznym, ale też zrelaksować się podczas masażu. Mikołaj Krawczyk, ku uciesze fanek, zrzucił szlafrok i zaprezentował umięśniony brzuch. W końcu przyłapano aktora bez koszulki. Taki widok to rzadkość!

(fot. Polsat)

Zobacz także: Włodarczyk i Krawczyk o swojej ulubionej kuchni

dbtngb5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbtngb5
dbtngb5