Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki": Łzy wzruszenia i wielka radość

Share
"Przyjaciółki": Łzy wzruszenia i wielka radośćŹródło: Polsat
d1vdr79

Kolejny odcinek "Przyjaciółek" przed nami, a w nim pełne czułości i wyjątkowo wzruszające chwile. Patrycja (Joanna Liszowska) szybko wraca do zdrowia i wreszcie może wziąć w ramiona swojego synka. A co nowego u Anki (Magdalena Stużyńska), Ingi (Małgorzata Socha) i Zuzy (Anita Sokołowska)?

Leszek (Przemysław Sadowski) jest oczarowany Anką. Inga daje się ponieść zmysłom i spędza wieczór z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Tymczasem Zuza niespodziewanie spotyka Wojtka (Lesław Żurek). Co dokładnie się wydarzy w najbliższym odcinku?

Przyjaciółki odwiedzają Patrycję w bardzo wzruszającym momencie. Po raz pierwszy może ona wziąć synka na ręce i przytulić. Bliscy przynoszą upominki, wspierają i gratulują młodej mamie pociechy.

(fot. Polsat)

d1vdr79

Tymczasem Robert zaprasza Ingę na imprezę, jednak ona wykręca się nadmiarem obowiązków. Co ciekawe, bohaterka pojawia się wieczorem w klubie. Para doskonale czuje się w swoim towarzystwie i świetnie się bawi.

A co u Anki? Kobieta wpada w furię, gdy orientuje się, że Paweł naraził całą rodzinę. Julka i Sonia mają plan zeswatania swoich rodziców. Strzelecka dostaje od córki bilet do opery. Na miejscu spotyka Leszka.

Z kolei Zuza podczas zakupów spotyka Wojtka. Czy wrócą gorące wspomnienia? Dowiemy się już 17 września o godzinie 21:05 w Polsacie.

(fot. Polsat)

d1vdr79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vdr79