Trwa ładowanie...
serial przyjaciółki
07-03-2013 13:54

"Przyjaciółki": Lekcja wychowania według kochanki

Share
"Przyjaciółki": Lekcja wychowania według kochanki
d6r06t3

W drugim odcinku „Przyjaciółek” (emisja w czwartek o godz.21.00 w Telewizji POLSAT) pojawią się nowi bohaterowie, w rolę których wcieli się Aleksandra Popławska i Mariusz Drężek. Zagrają małżeństwo, u których w roli opiekunki zatrudni się Inga (Małgorzata Socha).

Już wkrótce okaże się, że Jastolińscy to wyjątkowo oryginalna i ekscentryczna para. Praca u nich nie będzie usłana różami… Edyta i Janusz Jastolińscy to nowoczesne małżeństwo, rodzice trójki dzieci, w tym półrocznego Dawidka (Dawid Turley), którym opiekuje się Inga, oraz dwójki starszych chłopców. Edyta jest wiecznie zajętą bizneswoman. Stale nie ma jej w domu, mimo tego to ona nosi spodnie w rodzinie. Dzięki doskonałej organizacji i całemu szeregowi asystentów steruje i kontroluje zarówno w pracy, jak i życiu rodziny. Jest całkowitym przeciwieństwem żony. Z natury to typ lekkoducha. Oddaje się swojej pasji. Nie martwi się o problemy doczesne, bo te rozwiązuje za niego żona. W życiu robi to, na co ma ochotę – byle nie wchodzić w drogę Edycie. Wobec Ingi zachowuje się dosyć dwuznacznie, co irytuje Gruszewską… Czyżby pracodawca próbował ją poderwać?

Po długim pobycie w szpitalu Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) wraca do domu. Radość miesza się z troską. Nie dość, że nie potrafi zapomnieć o zdradzie męża (Bartek Kasprzykowski), to jeszcze musi stawić czoła problemom, które przysparza jej dorastająca córka (Nicole Bogdanowicz). Próbuje powrócić do normalności, co wcale nie jest takie proste. Niewierny mąż nie czuje skruchy, a córka wyraźnie daje jej do zrozumienia, że zawiodła rodzinę na całej linii. Anka jest o krok, aby uśmierzyć ból alkoholem… Strzelecka postanawia w końcu wprowadzić kilka zmian do swojego życia. Zaczyna od uporządkowania spraw z Pawłem. Z pomocą przyjaciółek przenosi kanapę do gabinetu męża. Nie chce, aby dzielił on z nią łóżko. To wywoła istną burzę…

Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) proszą rodziców Michała o pożyczkę na in vitro. Elżbieta (Elżbieta Jarosik) jest temu przeciwna i odmawia narzeczonym. Na szczęście z pomocą zrozpaczonej Patrycji przyjdzie jedna z przyjaciółek.

Z kolei Zuza (Anita Sokołowska) wybiera się z Dagmarem (Marcin Korcz) na siłownię, gdzie spotyka Wojtka (Lesław Żurek) z Moniką (Natalia Klimas). Markiewicz czuje się zazdrosna. Opracowuje pewną intrygę, mającą na celu zrazić Wojtka do Moniki.

Najnowszy odcinek "Przyjaciółek" zobaczymy już jutro, w czwartek o godz. 21.00 w Telewizji POLSAT. Zapraszamy!

d6r06t3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6r06t3
d6r06t3