Trwa ładowanie...
d2vug50
"Przyjaciółki": kochanka zmarłego męża chce wyłudzić od niej pieniądze? Dwie wdowy walczą o majątek

"Przyjaciółki": kochanka zmarłego męża chce wyłudzić od niej pieniądze? Dwie wdowy walczą o majątek

Czy dojdzie do konfrontacji Patrycji (Joanna Liszowska) z Edytą (Paulina Chapko)? Jak ułoży się współpraca Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w trzecim odcinku 9. sezonu serialu "Przyjaciółki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2vug50

Anka, Patrycja i Zuza rozmawiają o pojawieniu się Edyty na pogrzebie. Patrycja cały czas nie może uwierzyć w to, że ślub dziewczyny miał się odbyć tuż po jej rozwodzie z Michałem.

- Nie rozumiem, co się tam stało. Ona mi pokazała pierścionek zaręczynowy... Ale to jest niemożliwe - powie oszołomiona.

d2vug50

Jeszcze tego samego dnia Patrycja z Elą (Elżbieta Jarosik) wybierają się do gabinetu Michała. Spotykają tam Edytę, która przeprasza, że rozkleiła się na pogrzebie. Teściowa Kochan wyprasza masażystkę z gabinetu syna, dowiadując się jednocześnie, że cały biznes należy do niej. Edyta twierdzi bowiem, że Michał przepisał wszystko na nią. Patrycja nie może uwierzyć, z kim spędziła ostatnie lata życia. Ela jest natomiast przekonana, że kochanka jej syna kłamie, ponieważ chce wyłudzić pieniądze. Jaki będzie finał tej historii? Tego dowiecie się z trzeciego odcinka 9. serii "Przyjaciółek" (16 marca o godz. 21:10 w Polsacie).

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2vug50

Podziel się opinią

Share

d2vug50

d2vug50