Trwa ładowanie...
22-04-2016 16:43

"Przyjaciółki": Kiedy Agnieszka Sienkiewicz powróci do serialu?

"Przyjaciółki": Kiedy Agnieszka Sienkiewicz powróci do serialu?Źródło: AKPA
d1lky9y
d1lky9y

Agnieszka Sienkiewicz od początku kwietnia jest szczęśliwą mamą małej Zosi. Choć obecnie całą swoją uwagę poświęca córeczce, to niewykluczone, że już niedługo będzie musiała wrócić do pracy. Wiele wskazuje na to, że już w wakacje rozpocznie zdjęcia do nowego sezonu "Przyjaciółek".

Jak podaje "Fakt", producenci serialu nie wyobrażają sobie kolejnego sezonu bez Agnieszki Sienkiewicz, bo wątek Doroty ma ich zdaniem duży potencjał.

- Na przełomie czerwca i lipca zaczynamy zdjęcia do kolejnej serii "Przyjaciółek". Wątek Agnieszki jest ważny, jej bohaterka akurat jest w ciąży. Serial sporo by bez niej stracił – wyjawiła tabloidowi osoba związana z produkcją.

- Za trzy miesiące dzieciaczek Agnieszki będzie już odchowany, więc spokojnie będzie mogła wrócić na plan – dodaje.

d1lky9y

Z medialnych doniesień wynika, że aktorka podobno przeniosła się do Łodzi, gdzie interesy prowadzi jej partner Mikołaj Gauer. Świeżo upieczeni rodzice cieszą się każdą chwilą z małą Zosią. Nietrudno się domyślić, że aktorce będzie trudno rozstać się z dzieckiem. Osoba z produkcji zapewnia, że zdjęcia z jej udziałem mają zająć niewiele czasu, więc swobodnie będzie mogła pogodzić domowe i zawodowe obowiązki.

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz o "Przyjaciółkach"

d1lky9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lky9y