"Przyjaciółki": Ewa Kasprzyk i Andrzej Precigs wyrodnymi teściami

"Przyjaciółki": Ewa Kasprzyk i Andrzej Precigs wyrodnymi teściami
Źródło zdjęć: © Polsat

01.10.2012 17:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Kasprzyk jako wyrodna teściowa Maria oraz Andrzej Precigs jako teść Wacław pojawią się w 5. odcinku *"Przyjaciółek" i od razu mocno dadzą w kość swojej serialowej synowej Ance (Magdalena Stużyńska).* Strzeleccy to prawnicza rodzina od pokoleń. W związku z tym trudno im było, szczególnie matce, zaakceptować małżeństwo Pawła (Bartek Kasprzykowski) z Anką (Magdalena Stużyńska) uważając je za kompletny mezalians. Nawet po 15 lat od pamiętnego ślubu z brzuszkiem na studiach nie szczędzi Ance uszczypliwości.

Podczas rodzinnego obiadu, zarówno Paweł, jak i teściowa nie odpuszczą... Najpierw Maria (E.Kasprzyk) zdenerwuje się, że chłopcy Staś i Franek jedzą za mało warzyw. Potem skrytykuje ciasta przyniesione przez Ankę na tę okoliczność - tym razem za mało kruchy będzie spód.

Do tego wszystkiego swoją cegiełkę dołoży Paweł, który w rodzinnym gronie stwierdzi, że Anka nie ma nic do roboty i całe dnie siedzi w domu. Tego będzie za dużo! Anka nie wytrzyma tej presji i po kryjomu opróżni solidny kieliszek wina po czym wybiegnie z posiadłości teściów i wsiądzie do auta.

Dokąd pojedzie Anka? Jak się to wszystko skończy? Jak na takie zachowanie zareaguje Paweł i teściowa? Oglądajcie już 4 października.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także