Trwa ładowanie...
21-05-2015 10:55

"Przyjaciółki": emocjonujący finał sezonu

"Przyjaciółki": emocjonujący finał sezonuŹródło: Polsat
d3vj73x
d3vj73x

Wielkie niespodzianki i nieoczekiwane zwroty akcji czekają na fanów "Przyjaciółek" w ostatnim odcinku sezonu. Czy Zuza (Anita Sokołowska) wyjedzie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski)
do Kanady? Czy dojdzie do ślubu Ingi (Małgorzata Socha) i Szymona (Filip Bobek)? Czy Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) wróci do Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Czy Patrycji (Joanna Liszowska) uda się utrzymać ciążę i wytrzymać obciążenia związane z ciężką chorobą? Finał 5. sezonu hitu Polsatu dostarczy wielu emocji. Poznajcie szczegóły!

Jerzy stara się przekonać Zuzę do wyjazdu do Kanady. W końcu stawia wszystko na jedną kartę. Po powrocie z pracy dziewczyna znajdzie kopertę z biletem lotniczym w jedną stronę oraz... pierścionkiem! Czy Markiewicz zdecyduje się wyjechać za ukochanym za ocean? W końcu to tylko pół roku rozłąki z najlepszymi przyjaciółkami...

Tymczasem Anka postanawia odejść od Maćka. Rozstają się pokojowo, choć chłopak czuje się trochę urażony. Miał nadzieję, że będą mogli znów się spotykać po jego powrocie ze stypendium. Gdy tylko Paweł dowiaduje się o wyjeździe Maćka, proponuje Ance, by znów byli razem. Strzelecka nie wie, jak ma zareagować na słowa byłego męża.

Nad ślubem Ingi i Szymona zbierają się czarne chmury. Zaliczka na salę weselną nie wpływa na czas, a po zmierzeniu obrączki, Gruszewska nie może jej zdjąć. Choć stara się nie dopuszczać złych myśli do siebie, jakieś fatum najwyraźniej wisi nad jej przyszłością z Szymonem. Utwierdza się w tym przekonaniu, gdy przyłapuje narzeczonego całującego się z inną kobietą.

Tymczasem Sebo pozwala Patrycji mniej pracować. Gdy ta wychodzi na zakupy i nie odbiera telefonu, przerażony Michał zaczyna jej szukać po całym mieście. Gdy okazuje się, że to drobnostka, Kochan upomina ukochanego, aby nie panikował aż tak. Niestety, niedługo potem podczas spotkania czterech przyjaciółek, Patrycja mdleje. W szpitalu potwierdzają się złe przeczucia – jej stan jest poważny. Czy Patrycja umrze?

d3vj73x

Finał 5. sezonu "Przyjaciółek" już dziś, 21 maja, o godz. 21:05 na antenie Polsatu.

d3vj73x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vj73x