Trwa ładowanie...
15-09-2015 13:35

"Przyjaciółki": Dorota w końcu się ustatkuje?

"Przyjaciółki": Dorota w końcu się ustatkuje?Źródło: AKPA
d4knaj1
d4knaj1

Po wakacyjnej przerwie na antenę powróciły cieszące się popularnością "Przyjaciółki". Chociaż to już 6. sezon serialu, twórcy produkcji wciąż zaskakują widzów. W nowych odcinkach scenarzyści rozbudowali wątek żywiołowej Doroty. Co ją spotka? Wcielająca się w jej rolę Agnieszka Sienkiewicz uchyliła rąbek tajemnicy. Co aktorka zdradziła w rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski?

Choć wątek Doroty miał być jedynie epizodem w życiu serialowych przyjaciółek, czyli Anki (Magdaleny Stużyńskiej-Brauer), Ingi (Małgorzaty Sochy)
, Zuzy (Anity Sokołowskiej) i Patrycji (Joanny Liszowskiej), to dzięki sympatii widzów, zostaje wciąż rozwijany. Fani serialu uwielbiają bohaterkę graną przez Agnieszkę Sienkiewicz i z zapartym tchem śledzą jej losy. Już dziś możemy wam zdradzić, co w najbliższych odcinkach wydarzy się w życiu szalonej agentki nieruchomości i czy wreszcie ustatkuje się u boku ukochanego mężczyzny.

- Będę kurczowo trzymać Łukasza przy sobie i robić wszystko, aby zostać panią prezesową. On będzie trochę rozrabiał, a moja bohaterka będzie bardzo intensywnie przebudowywała mu całe życie, z mieszkaniem włącznie. A jeśli chodzi o botoks, który sobie Dorotka zafundowała, to już się do niego zraziła i więcej nie zaryzykuje - powiedziała aktorka w rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski.

d4knaj1

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie obejrzyjcie zamieszczoną powyżej rozmowę z gwiazdą "Przyjaciółek".

d4knaj1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4knaj1