Trwa ładowanie...
03-09-2015 10:56

"Przyjaciółki": co zobaczymy w 6. sezonie serialu?

"Przyjaciółki": co zobaczymy w 6. sezonie serialu?Źródło: Polsat
d2vfyl2
d2vfyl2

Na antenę powraca hit Polsatu - serial "Przyjaciółki". Najnowsze odcinki będą obfitowały w romanse, miłosne zawirowania i zaskakujące sytuacje. Obok czterech głównych bohaterek, w które wcielają się Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska-Brauer, zobaczymy ponownie Lesława Żurka. Ale nie tylko! Światem "Przyjaciółek" zatrzęsą dwie nowe postaci. W ich role wcielają się Krzysztof Wieszczek i Przemysław Sadowski. Co wydarzy się w premierowych odcinkach?

W 6. odsłonie "Przyjaciółek" emocji nie zabraknie! W rodzinie Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) zapanuje wielka radość. Kochan urodzi zdrowego syna, Mikołaja, i wygra walkę z ciężką chorobą. Świeżo upieczeni rodzice będą w siódmym niebie. Jednak opieka, nawet nad wyczekanym i wymarzonym dzieckiem, okaże się nie taką słodką bajką, jaką oboje sobie wyobrażali. Co więcej, życie uczuciowe bohaterek rozwinie się w bardzo nieoczekiwanych kierunkach.

(fot. Polsat)

d2vfyl2

Zuza (Anita Sokołowska) stanie przed trudnym wyborem. Będzie biła się z myślami, czy nadal budować życie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski), czy też wrócić do Polski i usychać z tęsknoty za ukochanym. Sprawę skomplikuje fakt, że w premierowych odcinkach, ponownie pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Jako że bizneswoman była wielką miłością Wojtka, wrócą gorące wspomnienia. Czy stara miłość nie rdzewieje?

(fot. Polsat)

Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie ma zamiaru wracać do Pawła (Bartek Kasprzykowski), chociaż były mąż tak łatwo nie zrezygnuje. Na dodatek, w życiu bohaterki pojawi się nowy mężczyzna - Leszek (Przemysław Sadowski). Czy między nimi zaiskrzy?

(fot. Polsat)

d2vfyl2

Z kolei Inga (Małgorzata Socha), choć odejdzie od Szymona (Filip Bobek), nie będzie rozpaczać po rozstaniu. Wprost przeciwnie! Bohaterka złapie wiatr w żagle, a jej urok szybko dostrzeże nowy, szalenie atrakcyjny mężczyzna - Robert (Krzysztof Wieszczek). Co wyniknie z tej znajomości? Bohaterce puszczą wszelkie hamulce i pójdzie do łóżka z nieznajomym już na pierwszej randce. Takiej Ingi jeszcze nie znacie!

(fot. Polsat)

d2vfyl2

To zaledwie przedsmak najnowszego sezonu hitu Polsatu. Chcecie dowiedzieć się więcej? Koniecznie zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun 6. sezonu "Przyjaciółek".

d2vfyl2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vfyl2