Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki": co wydarzy się w nowym sezonie?

Share
"Przyjaciółki": co wydarzy się w nowym sezonie?
Źródło: East news
d5c5vf6

24 czerwca ruszyły zdjęcia do szóstego sezonu "Przyjaciółek". Na planie produkcji znów spotkały się Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska, zatem Inga, Zuza, Anka i Patrycja jesienią ponownie zagoszczą w domach milionów swoich fanów, dostarczając im mnóstwo dobrego humoru, uśmiechu i pozytywnej energii ze szczyptą wzruszeń. Co wydarzy się po wakacjach?

Finałowy odcinek piątego sezonu skończył się naprawdę dramatycznie - widzowie obawiali się o życie jednej z przyjaciółek. Po wakacjach emocje jeszcze wzrosną. Już teraz możemy zdradzić, że Patrycja (Joanna Liszowska) spodziewa się narodzin Mikołaja. Jak poradzi sobie z obciążeniami związanymi z ciężką chorobą?

Co więcej, życie uczuciowe bohaterek rozwinie się w bardzo nieoczekiwanych kierunkach. Zuza (Anita Sokołowska) stanie przed trudnym wyborem. Będzie biła się z myślami, czy nadal budować życie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski)
, czy też wrócić do Polski i usychać z tęsknoty za ukochanym. Tęsknota za przyjaciółkami bardzo namiesza w życiu tej pary!

d5c5vf6

Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie ma zamiaru wracać do Pawła (Bartek Kasprzykowski)
, chociaż były mąż tak łatwo nie zrezygnuje. Z kolei Inga (Małgorzata Socha), choć odejdzie od Szymona (Filip Bobek), nie będzie rozpaczać po rozstaniu. Wprost przeciwnie! Bohaterka złapie wiatr w żagle, a jej urok szybko dostrzeże kolejny mężczyzna. Tak piękna kobieta z pewnością nie będzie sama zbyt długo.

W szóstym sezonie "Przyjaciółek", ku uciesze fanów serialu, ponownie pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Oboje z Zuzą będą bardzo zaskoczeni niespodziewanym spotkaniem. Jako że bizneswoman była wielką miłością Wojtka, wrócą gorące wspomnienia. Czy stara miłość nie rdzewieje? Tego dowiecie się we wrześniu. W szóstej serii serialu "Przyjaciółki", obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer, wystąpi plejada aktorów m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Mikołaj Krawczyk, Filip Bobek, Krzysztof Wach i Mariusz Bonaszewski.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza - Beata Pasek. Szósty sezon hitu Polsatu "Przyjaciółki" będzie liczył 12 odcinków, a zdjęcia do niego potrwają do połowy października 2015 roku.

d5c5vf6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5c5vf6
d5c5vf6