Trwa ładowanie...
d19xlza

"Przyjaciółki": bolesna prawda i wstydliwa tajemnica

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Przyjaciółki": bolesna prawda i wstydliwa tajemnica
(Polsat)
d19xlza

W kolejnym odcinku "Przyjaciółek" widzowie muszą być przygotowani na sporą dawkę emocji. Anka z Pawłem poznają bolesną prawdę oraz podejmą najtrudniejszą w życiu decyzję. Michał i Patrycja będą musieli zmierzyć się z małżeńskimi problemami. Jerzy, dla dobra związku z Zuzą, wyprowadzi się z domu. A Inga z Robertem zaczną wszystko od początku i umówią się na pierwszą randkę. Poznajcie szczegóły!

Julka (Nicole Bogdanowicz) wyznaje Ance (Magdalena Stużyńska-Brauer), że to ona prowadziła auto, gdy doszło do tragicznego wypadku. Strzelecka jest przerażona - boi się, że jej córka trafi do więzienia za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu. Paweł (Bartek Kasprzykowski) postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i dowiedzieć się, jak wybrnąć z sytuacji. Do momentu, aż nie znajdzie rozwiązania, małżonkowie mają zamiar trzymać sprawę w tajemnicy. Anka jest na skraju załamania, na dodatek nie może powiedzieć o niczym przyjaciółkom.

W związku Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) jest coraz więcej zgrzytów. Chłopak postanawia działać i proponuje wspólny wypad do urokliwego hotelu za miastem. Ukochana nie chce się zgodzić. Uważa, że Mikołaj (Alan Zaboklicki) jest za mały, by zostawić go pod opieką Elżbiety (Elżbieta Jarosik).

(fot. Polsat)

d19xlza

To jednak nie jest prawdziwy powód, dla którego chce zrezygnować z romantycznej ucieczki we dwoje. Tylko Indze zdradza, dlaczego ma opory przed wyjazdem z mężem:

- Ja nie czuję się komfortowo nago...

Zdradzamy, że bohaterka ostatecznie przełamie jednak obawy i wskoczy w seksowną bieliznę, ku uciesze ukochanego.

Tymczasem Gruszewska mówi Kochan, że widziała Wojtka (Lesław Żurek) z jakąś kobietą w sklepie meblowym. Podejrzewa, że chłopak może oszukiwać Zuzę (Anita Sokołowska). Nie chce jej sama o tym powiedzieć. Już i tak stosunki między przyjaciółkami są napięte, a Markiewicz może pomyśleć, że zmyśliła to, by skłócić ją z Wojtkiem.

d19xlza

Inga chce odnaleźć Roberta - odwiedza, więc jego siostrę. Okazuje się, że właśnie trwa rodzinna impreza i ukochany jest na miejscu. Trochę zakłopotana Wiola (Anna Moskal) zaprasza Gruszewską do środka i przedstawia ją członkom rodziny oraz tajemniczej Agnieszce (Alżbeta Lenska). Wychodzi na jaw, że to była dziewczyna Roberta, którą zaprosiła Wiola.

(fot. Polsat)

Inga jest wściekła, została potraktowana jak piąte koło u wozu i oburzona opuszcza imprezę. Następnego dnia ukochany odwiedza ją w muffiniarni. Zaprasza na randkę, chcąc zacząć wszystko od nowa. Czy bohaterka przystanie na jego propozycję?

d19xlza

Tymczasem (Anita Sokołowska) Zuza wpada na Dorotę (Agnieszka Sienkiewicz), która ostrzega, by trzymała się z dala od jej ukochanego (Mikołaj Krawczyk):

- Powiem ci prosto z mostu, odwal się od Łukasza, dobrze?! To jest teraz mój narzeczony, bierzemy ślub, a tobie chyba dwóch wystarczy, prawda?

Jak zareaguje Markiewicz? Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze spotka serialowe bohaterki, koniecznie zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun nadchodzącego odcinka serialu "Przyjaciółki".

d19xlza

Podziel się opinią

Share
d19xlza
d19xlza