Trwa ładowanie...
ycipk-4byzh8

"Przyjaciółki": awantura w domu Anki. Paweł uderzy własną córkę

Paweł jest wściekły na Julkę. Czy dziewczyna przez Zośkę wyprowadzi się z domu? Tymczasem Inga rodzi przed terminem córeczkę. Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku "Przyjaciółek"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadry z serialu "Przyjaciółki"
Kadry z serialu "Przyjaciółki" (Materiały prasowe)
ycipk-4byzh8

Atmosfera w domu Strzeleckich staje się coraz bardziej napięta. Paweł (Bartek Kasprzykowski) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) unikają rozmów na temat Zosi (Malwina Dubowska). Julka (Nicole Bogdanowicz)) jako jedyna głośno mówi o tym, co się dzieje. Chce wiedzieć, jak teraz będzie wyglądać ich życie. Kłótnia w domu Strzeleckich prowadzi do rękoczynów. Paweł uderza Julkę w twarz. Z rodzeństwa tylko ona nie może zaakceptować obecności Zosi w domu i podejmuje decyzję o wyprowadzce. Zmusza do niej też Czarka. Anka poczuje, że jej rodzina się rozsypuje.

Inga (Małgorzata Socha) dzwoni do Roberta (Krzysztof Wieszczek). Niestety, mężczyzna zajęty pracą, opieką nad siostrzeńcami, nie ma chwilowo dla niej czasu. Bohaterka chcąc trochę podręczyć ukochanego, nie reaguje na jego późniejsze telefony. Robert odchodzi od zmysłów. Kiedy w końcu Inga daje znak życia, ma dla niego niesamowitą niespodziankę - przedstawia mu ich śliczną córeczkę, Marysię!

Tymczasem Patrycja niespodziewanie spotyka na cmentarzu Wiktora (Paweł Jeleński). Mężczyzna opowiada jej o swojej tragedii sprzed pięciu lat. Umawiają się na kolejne spotkanie. Jak zakończy się ta znajomość? Tego dowiecie się z najbliższego odcinka serialu "Przyjaciółki" (emisja 13 kwietnia o godz. 21:10 w Polsacie).

ycipk-4byzh8

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Materiały prasowe
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-4byzh8

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4byzh8

ycipk-4byzh8
ycipk-4byzh8