Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki": awantura w domu Anki. Paweł uderzy własną córkę

Paweł jest wściekły na Julkę. Czy dziewczyna przez Zośkę wyprowadzi się z domu? Tymczasem Inga rodzi przed terminem córeczkę. Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku "Przyjaciółek"?
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kadry z serialu "Przyjaciółki"
Kadry z serialu "Przyjaciółki"Źródło: Materiały prasowe
d6ud0k1

Atmosfera w domu Strzeleckich staje się coraz bardziej napięta. Paweł (Bartek Kasprzykowski) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) unikają rozmów na temat Zosi (Malwina Dubowska). Julka (Nicole Bogdanowicz)) jako jedyna głośno mówi o tym, co się dzieje. Chce wiedzieć, jak teraz będzie wyglądać ich życie. Kłótnia w domu Strzeleckich prowadzi do rękoczynów. Paweł uderza Julkę w twarz. Z rodzeństwa tylko ona nie może zaakceptować obecności Zosi w domu i podejmuje decyzję o wyprowadzce. Zmusza do niej też Czarka. Anka poczuje, że jej rodzina się rozsypuje.

Inga (Małgorzata Socha) dzwoni do Roberta (Krzysztof Wieszczek). Niestety, mężczyzna zajęty pracą, opieką nad siostrzeńcami, nie ma chwilowo dla niej czasu. Bohaterka chcąc trochę podręczyć ukochanego, nie reaguje na jego późniejsze telefony. Robert odchodzi od zmysłów. Kiedy w końcu Inga daje znak życia, ma dla niego niesamowitą niespodziankę - przedstawia mu ich śliczną córeczkę, Marysię!

Tymczasem Patrycja niespodziewanie spotyka na cmentarzu Wiktora (Paweł Jeleński). Mężczyzna opowiada jej o swojej tragedii sprzed pięciu lat. Umawiają się na kolejne spotkanie. Jak zakończy się ta znajomość? Tego dowiecie się z najbliższego odcinka serialu "Przyjaciółki" (emisja 13 kwietnia o godz. 21:10 w Polsacie).

d6ud0k1

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d6ud0k1

Podziel się opinią

Share
d6ud0k1
d6ud0k1